MOBIL
ITEC REFERENCE

 

ITEC HOME

     ITEC REFERENCE

     CERKVE

     DVORANE - HALE - GLEDALIŠČA

     SEMINARSKE - SEJNE SOBE

     HOTELI - GASTRONOMIJA

     ŠPORTNA  IGRIŠČA - ŠTADIONI

     ZUNANJA RABA

     PRENOSNO OZVOČENJE

PDF DOWNLOAD

REFERENCE

KONTAKT

Tel.: 041 996 535

info@itec-audio.si

 

 

NEKAJ REFERENC MOBILNE RABE

 

 

 

 

GOVORNISKI PULT PRESENCE REFERENCA   200 X

 

 

 

Ministrtstva

 

 

 

PRESENCE MIN PETER GASPERSIC   200 X

 

 

 

Dir. ministrstva za infrastrukturo

 

 

 

PRESENCE MIN PETER GASPERSIC 2   200 X

 

 

 

Ministrtstva

 

 

 

GOVORNISKI PULT PRESENCE FAYMANN RENZI    200 X

 

 

Europatag

RAIBA 1   200 X

 

 

Raiba

SALZBURG CONGRESS 1   200 X MOBIL

 

 

Salzburg Congress

GOVORNISKI PULT SUCCESS SV ANA KOPER   200 X

 

 

Sv. Ana Koper

GOVORNISKI PULT SUCCESS SV ANA KOPER 2   200 X

 

 

Sv. Ana Koper

GOVORNISKI PULT SUCCESS PB BEGUNJE   200 X

 

 

PB Begunje

PULT SUCCESS KRANJ    200 X

 

 

Kranj

GOVORNISKI PULT SUCCESS GROSUPLJE   200 X

 

 

Grosuplje

GOVORNISKI PULT SUCCESS SC NOVO MESTO   200 X

 

 

SC Novo Mesto

KULTURNI DOM ZAGORJA OB SAVI 0102

 

 

Kulturni Dom Zagorje ob Savi

auszug02

 

 

Kratki izvleček naših strank

geboltskirchen small

 

 

Občina Geboltskirchen

02 bundespraesident

 

 

Predsednik Austrije Dr. Heinz Fischer

SUCCESS KOHLER 01 200 x

 

 

Predsednik Nemčije Horst Köhler

SUCCESS RAU 200 x

 

 

Predsednik Nemčije  Johannes Rau

SUCCESS CHRISTO 200 x

 

 

CHRISTO in Jeanne Claude

SUCCESS Erich Van Daniken Pult Success.200 x

 

 

Erich von Däniken

01 wildschoenau

 

 

Glasbena Šola Wildschonau / Tirol

03 Haydn-Saal

 

 

Haydnova dvorana, Grad Esterhazy / Eisenstadt .

04 Milkdo_Wien

 

 

Vojaško poveljstvo Dunaj / Austria

 

TWIN BOX HEADER  595 x

ITEC TwinBox – Reference - SI

  • · Župnija Loka pri zidanem mostu
  • - Župnija Št. Peter Otočec
  • - Župnija Ponikva
  • - Fakulteta za informacijske studije v Novem mestu
  • - LR kozmetika Slovenija
  • - Župnija Stari Trg
  • - Župnija Trzin
  • - Župnija Dob pri Domžalah
  • - Župnija Bogojina
  • - SLOVENSKO MARIJINO NARODNO SVETIŠČE Brezje
  • - Župnija Petrovče
  • - Župnija Piran
  • - Župnija Fara pri Kočevju
  • - JKP Log pri Prevalju
  • - Župnija Šmartno pri Slovenj Gradcu
  • - Komunala Novo Mesto
  • - Komunala Koper
  • - Župnija Kidričevo
  • - Župnija Podgraje
  • - Župnija Hinje
  • - Župnija Predloka
  • - Župnija sv. Duh Celje
  • - Župnija Jarše
  • - Pioneer Semena

ITEC TwinBox – Reference ..........

  • - Pfarramt St. Michael 1010 WIEN
  • · Pfarramt St. Rochus und Sebastian 1030 WIEN
  • · Notre dame du sacre coeur 1030 WIEN
  • · Pfarramt Muttergotteskirche 1030 WIEN
  • · Pfarramt Auferstehung Christi 1050 WIEN
  • · Marianisches Lourdeskomitee 1060 WIEN
  • · Pfarramt Canisiuskirche Zentrum 9 1090 WIEN
  • · Pfarramt Rossau 1090 WIEN
  • · Pfarramt zur Hl. Familie 1100 WIEN
  • · Pfarramt St. Johann d. EV 1100 WIEN
  • · Pfarramt Dreimal wunderbare Muttergottes 1100 WIEN
  • · Pfarramt Neumargareten 1120 WIEN
  • · Pfarramt Meidling St. Johann von Nepomuk 1120 WIEN
  • · Pfarramt Baumgarten St. Anna 1140 WIEN
  • · Pfarramt Rudolfsheim 1150 WIEN
  • · Pfarramt Reindorf Allerheiligste Dreifaltigkeit 1150 WIEN
  • · Kalasantiner Kollegium 1150 WIEN
  • · Pfarramt Alt-Ottakring zur Erhöhung d Hl Kreuzes 1160 WIEN
  • · Pfarramt Herz-Jesu-Sühnekirche 1170 WIEN
  • · Pfarramt St. Leopold-Gersthof 1180 WIEN
  • · Pfarramt Cyrill und Method 1210 WIEN
  • · Pfarramt Bruckhaufen 1210 WIEN
  • · Pfarramt Floridsdorf, Pfarrkirche St. Jakob-St. J. 1210 WIEN
  • · Pfarramt Breitenlee 1220 WIEN
  • · Pfarramt Neu-Kagran Maria Goretti 1220 WIEN
  • · Pfarramt Kagran - St. Georg 1220 WIEN
  • · Pfarramt Mauer - St. Erhard 1230 WIEN
  • · Pfarramt Inzersdorf-Neustift Maria Hilfe d. Chr. 1230 WIEN
  • · Pfarramt Stammersdorf St. Nikolaus 1230 WIEN
  • · Pfarramt St. Martin-Siebenhirten 1230 WIEN
  • · Pfarramt St. Nikolaus Inzersdorf 1232 WIEN
  • · Pfarramt Niederhollabrunn 2004 NIEDERHOLLABR.
  • · Pfarramt Wullersdorf 2041 WULLERSDORF
  • · Pfarramt Hadres 2061 HADRES
  • · Pfarramt Obritz 2061 OBRITZ
  • · Pfarramt Dirnelwiese 2103 LANGENZERSDORF
  • · Pfarramt Oberleis 2116 OBERLEIS 1
  • · Pfarramt Kronberg 2123 KRONBERG
  • · Pfarramt Niederkreuzstetten 2124 KREUZSTETTEN
  • · Pfarramt St. Martin Mistelbach 2130 MISTELBACH
  • · Pfarramt Hüttendorf 2130 MISTELBACH
  • · Pfarramt Paasdorf 2130 PAASDORF
  • · Pfarramt Fallbach 2133 FALLBACH
  • · Pfarramt Hagenberg 2133 HAGENBERG 51
  • · Pfarramt Wultendorf 2134 WULTENDORF
  • · Pfarrverband Laa an der Thaya 2136 LAA ad THAYA
  • · Pfarramt Hanfthal 2136 HANFTHAL
  • · Pfarramt Hausbrunn 2145 HAUSBRUNN
  • · Pfarramt Asparn 2151 ASPARN/ZAYA
  • · Pfarramt Gaweinstal 2191 GAWEINSTAL
  • · Pfarramt Gerasdorf und Seyring 2201 GERASDORF
  • · Pfarramt Enzersfeld Maria Geburt 2202 ENZERSFELD
  • · Pfarramt Pillichsdorf 2211 PILLICHSDORF
  • · Pfarramt Bockfließ 2213 BOCKFLIESS
  • · Pfarramt Obersulz 2224 OBERSULZ 177
  • · Pfarramt Zistersdorf 2225 ZISTERSDORF
  • · Pfarramt Gaiselberg 2225 ZISTERSDORF
  • · Pfarramt Loidesthal 2225 ZISTERSDORF
  • · Pfarramt Großinzersdorf 2225 ZISTERSDORF
  • · Pfarramt Spannberg 2244 SPANNBERG
  • · Pfarramt Dürnkrut 2263 DÜRNKRUT
  • · Pfarramt Leopoldsdorf 2285 LEOPOLDSDORF
  • · Pfarramt Oberweiden, Filialkirche Baumgarten 2285 OBERWEIDEN
  • · Pfarramt Maria Schutz 2301 GROSS ENZERSD.
  • · Pfarramt Orth 2304 ORTH/Donau
  • · Pfarramt Mannswörth 2323 MANNSWÖRTH
  • · Pfarramt Hl. Judas Thadäus u Simon 2331 VÖSENDORF
  • · Pfarramt Leopoldsdorf 2333 LEOPOLDSDORF
  • · Pfarramt Herz-Jesu 2340 MÖDLING
  • · Pfarramt Maria Enzersdorf Franziskanerkloster 2344 MARIA ENZERSD.
  • · Pfarramt Gumpoldskirchen 2352 GUMPOLDSK.
  • · Pfarramt Gießhübl 2372 GIESSHÜBL/WIEN
  • · Pfarramt Kaltenleutgeben 2391 KALTENLEUTG.
  • · Pfarramt Fischamend 2401 FISCHAMEND
  • · Pfarramt Scharndorf 2403 SCHARNDORF
  • · Pfarramt Petronell-Carnuntum 2404 PETRONELL
  • · Pfarramt Margarethen am Moos 2433 MARGARETHEN
  • · Pfarramt Moosbrunn 2440 MOOSBRUNN
  • · Pfarramt Deutsch Brodersdorf 2443 DEUT. BRODERSD
  • · Pfarramt Wilfleinsdorf 2462 WILFLEINSDORF
  • · Pfarramt Stixneusiedl 2463 STIXNEUSIEDL
  • · Pfarramt Zillingdorf 2492 ZILLINGDORF
  • · Pfarramt Baden - St. Josef 2500 BADEN
  • · Pfarramt Baden - St. Stephan 2500 BADEN
  • · Stadtpfarre Traiskirchen 2514 TRAISKIRCHEN
  • · Pfarramt und Kalasantiner-Kollegium 2602 BLUMAU-NEUR.
  • · Pfarramt Neunkirchen 2620 NEUNKIRCHEN
  • · Pfarramt St. Lorenzen 2620 ST.LORENZEN
  • · Pater Schwartz-Missionszentrum 2625 SCHWARZAU
  • · Pfarramt Gloggnitz 2640 GLOGGNITZ
  • · Pfarramt Bad Fischau-Brunn 2721 BAD FISCHAU-BR
  • · Pfarramt Weikersdorf/Steinfeld 2722 WINZENDORF
  • · Pfarramt Maria Kirchbüchl- Rothengrub 2732 WILLENDORF
  • · Pfarramt Steinabrückl 2751 STEINABRÜCKL
  • · Pfarramt Wöllersdorf 2752 WÖLLERSDORF
  • · Pfarramt Scheuchenstein 2761 MIESENBACH
  • · Pfarramt Pitten 2823 PITTEN
  • · Pfarramt Seebenstein 2824 SEEBENSTEIN
  • · Pfarramt Haßbach 2831 HAßBACH
  • · Pfarramt Kirchau 2831 WARTH
  • · Pfarramt Kirchschlag 2860 KIRCHSCHLAG
  • · Pfarramt Karlstetten 3121 KARLSTETTEN
  • · Pfarramt Gansbach 3122 GANSBACH
  • · Pfarramt Oberwölbling 3124 OBERWÖLBLING
  • · Pfarramt Obergrafendorf 3200 OBERGRAFENDORF
  • · Pfarramt St. Margarethen 3231 ST.MARGARETHEN
  • · Pfarramt Kirnberg 3241 KIRNBERG
  • · Pfarramt St. Leonhard am Forst 3243 ST. LEONHARD
  • · Pfarramt Steinakirchen 3261 STEINAKIRCHEN
  • · Pfarramt Lunz/See 3293 LUNZ/SEE
  • · Pfarramt Stift Ardagger 3300 AMSTETTEN
  • · Pfarramt St. Georgen 3340 WAIDHOFEN/YBBS
  • · Pfarramt Hollenstein 3343 HOLLENSTEIN
  • · Pfarramt Kürnberg 3352 Kürnberg
  • · Pfarramt Ertl 3355 ERTL
  • · Pfarramt Blindenmarkt 3372 BLINDENMARKT
  • · Pfarramt Loosdorf 3382 LOOSDORF
  • · Pfarramt Melk 3390 MELK
  • · Pfarrengemeinschaft Matzleinsdorf-Zelking 3393 MATZLEINSDORF
  • · Pfarramt St. Leopold 3400 KLOSTERNEUBURG
  • · Pfarramt Zeiselmauer 3424 ZEISELMAUER
  • · Pfarramt Freundorf 3441 FREUNDORF/TUL.
  • · Pfarramt Sieghartskirchen 3443 SIEGHARTSKIR.
  • · Pfarramt Fels am Wagram 3481 FELS AM WAGRAM
  • · Pfarramt Haitzendorf 3485 HAITZENDORF
  • · Pfarramt Straß 3491 STRASS/STR.
  • · Pfarramt Brunnkirchen 3511 BRUNNKIRCHEN
  • · Pfarramt Furth 3511 FURTH-GÖTTWEIG
  • · Pfarramt Mühldorf-Niederranna 3622 MÜHLDORF
  • · Pfarramt Pöggstall 3650 PÖGGSTALL
  • · Pfarramt Neukirchen am Ostrong 3650 PÖGGSTALL
  • · Pfarramt Münichreith am Ostrong 3662 MÜNICHREITH
  • · Pfarramt Marbach 3671 MARBACH/DONAU
  • · Pfarramt Nöchling 3691 NÖCHLING
  • · Pfarramt St. Georg, Großweikersdorf 3701 GROSSWEIKERSD.
  • · Pfarramt Radlbrunn 3710 ZIERSDORF
  • · Pfarrverband Maissau 3712 MAISSAU
  • · Pfarrverband Straning-Grafenberg-Wartberg 3722 STRANING
  • · Klosterkirche Eggenburg Redemptoristenkolleg 3730 EGGENBURG
  • · Pfarramt Walkenstein 3752 WALKENSTEIN
  • · Pfarramt Pernegg 3753 PERNEGG
  • · Pfarramt Niklasberg 3823 WEIKERTSCHLAG
  • · Pfarramt Weikertschlag 3823 WEIKERTSCHLAG
  • · Pfarramt Thaya 3842 THAYA
  • · Pfarramt Schrems 3943 SCHREMS
  • · Pfarramt Bindermichl St.Michael Stadtpfarre 4020 LINZ
  • · Pfarramt St. Peter 4020 LINZ
  • · Pfarramt Urfahr, röm.kath. Stadtpfarre 4040 LINZ
  • · Pfarramt Heiliger Geist 4040 LINZ
  • · Pfarramt Feldkirchen an der Donau 4101 FELDKIRCHEN
  • · Pfarramt St. Martin 4113 ST. MARTIN
  • · Pfarramt Altenfelden 4121 ALTENFELDEN
  • · Pfarramt Rohrbach 4150 ROHRBACH
  • · Pfarramt Oepping 4150 ROHRBACH
  • · Pfarramt Peilstein 4153 PEILSTEIN
  • · Pfarramt Haslach/Mühl 4170 HASLACH/Mühl
  • · Pfarramt St. Stefan am Walde 4170 ST. STEFAN/W.
  • · Pfarramt St. Peter 4171 ST. PETER/W.
  • · Pfarramt Vorderweißenbach 4191 VORDERWEISSENB
  • · Pfarramt Reichenthal 4193 REICHENTHAL
  • · Pfarramt Kirchschlag 4202 KIRCHSCHLAG
  • · Pfarramt Pregarten 4230 PREGARTEN
  • · Pfarramt Münzbach 4293 MÜNZBACH
  • · Pfarramt St. Georgen am Walde 4372 ST. GEORGEN/W.
  • · Pfarramt Steyr-Christkindl 4400 STEYRPfarramt
  • · Steyr-Resthof, St. Franziskus 4400 STEYRPfarramt
  • · Aschach 4421 ASCHACH/STEYR
  • · Pfarramt Laussa 4461 LAUSSA
  • · Pfarramt Kremsmünster Stiftskirche 4550 KREMSMÜNSTER
  • · Pfarramt Marienkirche Inzersdorf 4560 INZERSDORF
  • · Pfarramt Windischgarsten 4580 WINDISCHG.
  • · Pfarramt Leonstein 4592 LEONSTEIN
  • · Pfarramt St. Josef, Pernau 4600 WELS
  • · Pfarramt St. Stephan Lichtenegg 4600 WELS
  • · Pfarramt Weisskirchen 4616 WEISSKIRCHEN
  • · Pfarramt Gaspoltshofen 4673 GASPOLTSHOFEN
  • · Pfarramt Altenhof am Hausruck 4674 ALTENHOF
  • · Pfarramt Schwanenstadt Stadtpfarre 4690 SCHWANENSTADT
  • · Pfarramt Bad Schallerbach 4701 BAD SCHALLERB.
  • · Pfarramt Riedau 4752 RIEDAU
  • · Pfarramt Taiskirchen 4753 TAISKIRCHEN
  • · Pfarramt Lambrechten 4772 LAMBRECHTEN
  • · Pfarramt Eggerding 4773 EGGERDING
  • · Pfarramt Brunnenthal 4780 SCHÄRDING
  • · Pfarramt Ebensee 4802 EBENSEE
  • · Pfarramt Bad Goisern 4822 BAD GOISERN
  • · Evang. Pfarramt Bad Goisern 4822 BAD GOISERN
  • · Pfarramt Vöcklabruck 4840 VÖCKLABRUCK
  • · Pfarramt Puchkirchen 4850 PUCHKIRCHEN
  • · Pfarramt Weyregg 4852 WEYREGG/ATTERS
  • · Pfarramt Lenzing 4860 LENZING
  • · Pfarramt Schörfling 4861 SCHÖRFLING
  • · Pfarramt Seewalchen 4863 SEEWALCHEN/A.
  • · Pfarramt Nußdorf am Attersee 4865 NUSSDORF/A.
  • · Pfarramt Zipf 4871 ZIPF
  • · Pfarramt St. Georgen im Attergau 4880 ST. GEORGEN
  • · Pfarramt Frankenmarkt 4890 FRANKENMARKT
  • · Pfarramt Gurten 4942 GURTEN
  • · Pfarramt Suben Pfarrpatron Hl. Lambert 4975 SUBEN AM INN
  • · Stadtpfarramt St. Martin 5020 SALZBURG
  • · Pfarramt Lochen 5221 LOCHEN
  • · Pfarramt Aspach 5252 ASPACH
  • · Pfarramt Mauerkirchen 5270 MAUERKIRCHEN
  • · Pfarramt Mondsee 5310 MONDSEE
  • · Pfarramt Fuschl 5330 FUSCHL/SEE
  • · Pfarramt Annaberg 5524 ANNABERG
  • · Pfarramt St. Johann im Pongau 5600 ST. JOHANN
  • · Pfarramt Bad Gastein 5640 BAD GASTEIN
  • · Pfarramt Embach 5651 EMBACH
  • · Pfarramt zur Hl. Familie Wilten-West 6020 INNSBRUCK
  • · Pfarramt St. Petrus Canisius 6020 INNSBRUCK
  • · Pfarramt Innsbruck - St. Nikolaus 6020 INNSBRUCK
  • · Pfarramt Wilten Basilika 6020 INNSBRUCK
  • · Pfarramt Pradl 6020 INNSBRUCK
  • · Pfarramt Maria am Gestade 6020 INNSBRUCK
  • · Pfarramt St. Pius 6040 INNSBRUCK
  • · Pfarramt Heilig Kreuz 6060 HALL/TIROL
  • · Pfarramt St. Peter - Ellbögen 6082 ELLBÖGEN
  • · Pfarramt Birgitz 6091 BIRGITZ
  • · Pfarramt Reith 6103 REITH
  • · Pfarramt Kolsass 6114 KOLSASS
  • · Pfarramt Weer 6114 WEER
  • · Pfarramt Matrei/Brenner 6143 MATREI
  • · Pfarramt Telfes 6165 TELFES
  • · Pfarramt Fulpmes 6166 FULPMES
  • · Pfarramt Zirl 6170 ZIRL
  • · Pfarramt Oberperfuss 6173 OBERPERFUSS
  • · Pfarramt Brandenberg 6234 BRANDENBERG
  • · Pfarramt Reith 6235 REITH
  • · Pfarramt Brixen im Thale 6364 BRIXEN
  • · Pfarramt Aurach 6370 AURACH
  • · Pfarramt St. Johann 6380 ST. JOHANN
  • · Pfarramt Inzing, r.k. 6401 INZING
  • · Pfarramt St. Georgen 6412 TELFS
  • · Pfarramt Unter-Mieming 6414 MIEMING
  • · Pfarramt Obsteig 6416 OBSTEIG
  • · Pfarramt Ötztal Bahnhof 6430 ÖTZTAL BAHNHOF
  • · Pfarramt Ochsengarten 6433 OETZ
  • · Pfarramt Längenfeld 6444 LÄNGENFELD
  • · Pfarramt Karres 6460 IMST
  • · Pfarramt St. Leonhard im Pitztal 6481 ST. LEONHARD
  • · Pfarramt Langesthei 6553 LANGESTHEI
  • · Pfarramt Vorderhornbach 6642 VORDERHORNBACH
  • · Pfarramt Nenzing 6710 NENZING
  • · Pfarramt Bludesch 6719 BLUDESCH
  • · Probstei St. Gerold 6721 ST. GEROLD
  • · Pfarramt Braz 6751 BRAZ
  • · Pfarramt Altenstadt 6800 FELDKIRCH
  • · Pfarramt Göfis 6811 GÖFIS
  • · Pfarramt Bruder Klaus 6850 DORNBIRN
  • · Franziskanerkloster Dornbirn 6850 DORNBIRN
  • · Kapuzinerkirche Bregenz 6900 BREGENZ
  • · Pfarramt Krumbach 6942 KRUMBACH
  • · Pfarramt Eisenstadt - St. Georgen 7000 EISENSTADT
  • · Pfarramt Kleinhöflein 7000 KLEINHÖFLEIN
  • · Pfarramt Siegendorf 7011 SIEGENDORF
  • · Pfarramt Baumgarten 7021 BAUMGARTEN
  • · Pfarramt Maria Himmelfahrt 7023 KLEINFRAUENH.
  • · Pfarramt Wulkaprodersdorf 7041 WULKAPRODERSD.
  • · Stadtpfarramt Neusiedl am See 7100 NEUSIEDL/SEE
  • · Pfarramt Illmitz 7142 ILLMITZ
  • · Pfarramt Forchtenstein 7212 FORCHTENSTEIN
  • · Pfarramt Rohrbach 7222 ROHRBACH
  • · Pfarramt Weppersdorf 7331 WEPPERSDORF
  • · Pfarramt Draßmarkt 7372 DRASSMARKT
  • · Evang. Tochtergemeinde Riedlingsdorf 7422 RIEDLINGSDORF
  • · Pfarramt Hochart 7423 HOCHART
  • · Röm. kath. Kirche 7423 SINNERSDORF
  • · Pfarramt Steinberg a.d. Raabnitz 7453 STEINBERG
  • · Pfarramt Rechnitz 7471 RECHNITZ
  • · Pfarramt Großpetersdorf 7503 GROSSPETERSD.
  • · Pfarramt St. Ladislaus 7511 MISCHENDORF
  • · Pfarramt Güttenbach 7535 GÜTTENBACH
  • · Pfarramt Tobaj 7540 GÜSSING
  • · Pfarramt Herz Jesu 8010 GRAZ
  • · Pfarramt Münzgraben 8010 GRAZ
  • · Pfarramt Zur schmerzh. Mutter 8020 GRAZ
  • · Pfarramt Schutzengel röm. kath. 8020 GRAZ
  • · Pfarramt Zum Heiligsten Erlöser 8036 GRAZ
  • · Pfarramt Heilige Familie Andritz 8045 GRAZ
  • · Pfarramt Strassgang 8054 GRAZ
  • · Pfarramt St. Elisabeth-Webling 8054 GRAZ
  • · Pfarramt Kumberg 8062 KUMBERG
  • · Pfarramt Hl. Florian, Eggersdorf 8063 EGGERSDORF
  • · Pfarramt Hausmannstätten 8071 HAUSMANNST.
  • · Pfarramt Feldkirchen b. Graz 8073 FELDKIRCHEN
  • · Pfarramt St. Stefan 8083 ST. STEFAN/ROS
  • · Pfarramt Jagerberg 8091 JAGERBERG
  • · Pfarramt Gratkorn 8101 GRATKORN
  • · Pfarramt Rein - Stift 8103 REIN
  • · Pfarramt Wundschuh 8142 WUNDSCHUH
  • · Pfarramt Dobl 8143 DOBL
  • · Interessensgem. Kapelle Södingberg 8151 STALLHOFEN
  • · Pfarramt Stallhofen 8152 STALLHOFEN
  • · Pfarramt Heilbrunn 8172 HEILBRUNN
  • · Pfarramt Puch 8182 PUCH/Weiz
  • · Pfarramt Anger 8184 ANGER
  • · Pfarramt Gleisdorf 8200 GLEISDORF
  • · Pfarramt Kaindorf 8224 KAINDORF 1
  • · Pfarramt Pöllauberg Wallfahrts-Pfarre 8225 PÖLLAU
  • · Pfarramt Eichberg 8234 EICHBERG
  • · Pfarramt Pinggau,"Maria Hasel" 8243 PINGGAU
  • · Pfarramt Vorau 8250 VORAU
  • · Pfarramt Großwilfersdorf 8263 GROSSWILFERSD.
  • · Pfarramt Altenmarkt 8280 ALTENMARKT
  • · Pfarramt Loipersdorf 8282 LOIPERSDORF
  • · Pfarramt Wörth 8293 WÖRTH
  • · Pfarramt St. Johann/Haide 8295 ST. JOHANN
  • · Pfarramt Laßnitzhöhe 8301 LASSNITZHÖHE
  • · Pfarramt Nestelbach 8302 NESTELBACH
  • · Pfarramt Ottendorf 8312 OTTENDORF
  • · Pfarramt Breitenfeld 8313 BREITENFELD
  • · Pfarramt Eichkögl 8322 EICHKÖGL
  • · Pfarramt Feldbach 8330 FELDBACH
  • · Pfarramt Edelsbach Friedhof 8332 EDELSBACH
  • · Pfarramt Gnas 8342 GNAS
  • · Pfarramt Bad Gleichenberg 8344 BAD GLEICHENB.
  • · Pfarramt Straden 8345 STRADEN
  • · Pfarramt Fehring 8350 FEHRING
  • · Pfarramt St. Anna am Aigen 8354 ST. ANNA
  • · Pfarramt Tieschen 8355 TIESCHEN
  • · kfb katholische Frauenbewegung Mogersdorf 8382 MOGERSDORF
  • · Pfarramt St. Georgen/Stiefing 8413 St. Georgen
  • · Pfarramt Leibnitz 8430 LEIBNITZ
  • · Pfarramt Spielfeld 8471 SPIELFELD
  • · Pfarramt Mureck 8480 MURECK
  • · Pfarramt Deutsch Goritz 8483 DEUTSCH GORITZ
  • · Pfarramt Bad Radkersburg 8490 BAD RADKERSB.
  • · Pfarramt Wettmannstätten 8521 WETTMANNST.
  • · Pfarramt Frauental 8523 FRAUENTAL
  • · Pfarramt Bad Gams 8524 BAD GAMS
  • · Pfarramt Deutschlandsberg 8530 DEUTSCHLANDSB.
  • · Pfarramt Wies 8551 WIES
  • · Pfarramt Soboth 8554 SOBOTH
  • · Pfarramt Ligist 8563 LIGIST
  • · Pfarramt Voitsberg 8570 VOITSBERG
  • · Pfarramt Kainach bei Voitsberg 8573 KAINACH
  • · Franziskanerkloster Maria Lankowitz 8591 MARIA LANKOW.
  • · Pfarramt Maria Rehkogel 8600 FRAUENBERG
  • · Pfarramt Gasen 8616 GASEN
  • · Pfarramt Gußwerk 8632 GUSSWERK
  • · Pfarramt Krieglach 8670 KRIEGLACH
  • · Pfarramt Leoben-Göss 8700 LEOBEN
  • · Pfarramt Leoben-Hinterberg 8700 LEOBEN
  • · Pfarramt Kobenz 8720 KNITTELFELD
  • · Pfarramt Gaal 8731 GAAL
  • · Pfarramt Seckau Stiftskirche 8732 SECKAU
  • · Pfarramt St. Lorenzen i. Paltental 8784 TRIEBEN
  • · Pfarramt Trieben 8784 TRIEBEN
  • · Pfarramt St. Peter/Freienstein 8792 ST. PETER/FR.
  • · Pfarramt Trofaiach 8793 TROFAIACH
  • · Pfarramt Mariahof 8812 MARIAHOF
  • · Pfarramt Hall 8911 HALL/ADMONT
  • · Pfarramt Wildalpen 8924 WILDALPEN
  • · Pfarramt Liezen - St. Veit Stadtpfarre 8940 LIEZEN
  • · Pfarramt Irdning 8952 IRDNING
  • · Pfarramt Donnersbach 8953 DONNERSBACH
  • · Pfarramt Haus 8967 HAUS
  • · Pfarramt Tauplitz 8982 TAUPLITZ
  • · Pfarramt Bad Aussee 8990 BAD AUSSEE
  • · Pfarramt Tessendorf 9020 KLAGENFURT
  • · Pfarramt Klagenfurt-St. Martin 9020 KLAGENFURT
  • · Pfarramt Köttmannsdorf 9071 KÖTTMANNSDORF
  • · Pfarramt Edling 9125 KÜHNSDORF
  • · Pfarramt Poggersdorf 9131 POGGERSDORF
  • · Pfarramt Rechberg 9135 EISENKAPPEL
  • · Pfarramt Göltschach 9161 MARIA RAIN
  • · Kloster Wernberg 9241 WERNBERG
  • · Pfarramt Obermühlbach 9300 OBERMÜHLBACH
  • · Pfarramt Treibach-Althofen 9330 TREIBACH
  • · Pfarramt Gurk, Stiftspfarramt 9342 GURK
  • · Pfarramt Zweinitz 9343 ZWEINITZ
  • · Dominikanerkonvent 9360 FRIESACH
  • · Röm. Kath. Pfarramt St. Gertraud 9413 ST. GERTRAUD
  • · Pfarramt St. Stefan 9431 ST. STEFAN
  • · Stadtpfarramt Villach - St. Jakob 9500 VILLACH
  • · Pfarre Villach-St. Martin 9500 VILLACH
  • · Pfarramt St. Leonhard Villach-Vassach 9500 VILLACH
  • · Evang. Pfarrgemeinde A.B. Feld/See 9544 FELD AM SEE
  • · Pfarramt St. Nikolaus 9545 RADENTHEIN
  • · Pfarramt Arnoldstein 9601 ARNOLDSTEIN
  • · Pfarramt St. Lorenzen 9620 HERMAGOR
  • · Evangelisches Pfarramt Tressdorf 9632 KIRCHBACH
  • · Pfarramt Kötschach 9640 KÖTSCHACH
  • · Evang. Gemeinde Fresach 9712 FRESACH
  • · Pfarramt Obervellach 9821 OBERVELLACH
  • · Evang. Pfarramt Trebesing 9852 TREBESING
  • · Pfarramt Seeboden 9871 SEEBODEN
  • · Pfarramt Millstatt 9872 MILLSTATT/SEE

    in tisoče več

ACTIV BOX  HEADER   595 x

ACTIVE BOX

  • Občina Izola Kulturni Dom
  • Občina Kostel TIC
  • Župnija Bogojina
  • KS Železniki
  • Občina Velenje, mestni odbor SDS Velenje
  • Hotel Equipment
  • Občina sveti Jurij v slovenskih goricah
  • Župnija Piran
  • Trendnet
  • Župnija Gomilsko
  • Šolski center Novo Mesto
  • KRC Hrastnik
  • Zavod za kulturo in življenje

ITEC ActiveBox – nekaj Referenc

  • · Thomas Sessler Verlag GmbH 1010 WIEN
  • · Stadtmission Logistik 1010 WIEN
  • · Burghauptmannschaft Österreich 1010 WIEN
  • · Niederländische Botschaft 1010 WIEN
  • · Morawa Buch und Medien GmbH & Co 1010 WIEN
  • · BOTSCHAFT DER REPUBLIK UNGARN 1010 WIEN
  • · Orange Werbeagentur GmbH 1010 WIEN
  • · Media Contacta GesmbH 1010 WIEN
  • · Kinderbüro Universität Wien 1010 WIEN
  • · Pfarramt Peterskirche 1010 WIEN
  • · Ärztekammer Niederösterreich 1010 WIEN
  • · Akademisches Gymnasium 1010 WIEN
  • · Erzdiözese Wien AV-Medienstelle 1010 WIEN
  • · Bundesminist. für Unterricht, Kunst und K. 1010 WIEN
  • · OSZE Org. f. Sicherheit u Zusammenarbeit i EU 1010 WIEN
  • · Dorotheum Wien 1011 WIEN
  • · Naturhistorisches Museum 1014 WIEN
  • · Präsidentenkonferenz der Landwirtschaftskammern 1014 WIEN
  • · MANZ'sche Verlags- u. Universitätsbuchhandlung 1015 WIEN
  • · Oberlandesgericht Wien, Wirtschaftsstelle 1016 WIEN
  • · SPÖ Leopoldstadt Bezirksorganisation 1020 WIEN
  • · Firma Paul Hofer 1020 WIEN
  • · Herr Phillip Lerner 1020 WIEN
  • · Turnverein Kaisermühlen 1020 WIEN
  • · Botschaft für Großbritannien 1030 WIEN
  • · Raiffeisen Leasing Österreich Gesellschaft mbH 1030 WIEN
  • · Botschaft für Großbritannien 1030 WIEN
  • · Magistrat der Stadt Wien MA 42 Stadtgartenamt 1030 WIEN
  • · Firma Bromberger Betriebe GesmbH 1030 WIEN
  • · Österreichischer Frauenlauf Ges.n.b.R. 1030 WIEN
  • · Verband der volksdeutschen Landsmannschaften 1030 WIEN
  • · Studio 44 der Österr. Lotterien 1038 WIEN
  • · Bestattung Wien GmbH 1040 WIEN
  • · Wirtschaftskammer Wien, Sektion Handel 1040 WIEN
  • · Haus Wieden, Kuratorium Wiener 1040 WIEN
  • · Bauernbund Österreich 1040 WIEN
  • · Fonds der Wiener Kaufmannschaft 1040 WIEN
  • · Erster Wiener Turnverein 1040 WIEN
  • · Hotel Ananas 1050 WIEN
  • · Hartmannspital 1050 WIEN
  • · Volkshochschule Stöbergasse-Polycollege 1050 WIEN
  • · Gemeinn. Allgem. Bau-,und Sied.gen reg.GenmbH 1050 WIEN
  • · LFi Wien, Ländliches Fortbildungsinstitut 1060 WIEN
  • · Versicherungsanstalt der Österr. Eisenbahnen 1060 WIEN
  • · Militärkommando Wien, Militärordinariat 1070 WIEN
  • · Rübenbauernbund, für NÖ und Wien regGenmbH 1080 WIEN
  • · NÖ Landesjagdverband 1080 WIEN
  • · MA Wien 34 - Bau- und Gebäudemanagement 1082 WIEN
  • · Österr. Nationalbank, Administratives Büro 1090 WIEN
  • · Allgemeines Krankenhaus - Universitätskliniken 1090 WIEN
  • · Gewerkschaft der Gemeindebediensteten 1090 WIEN
  • · Stadt Wien Marketing und Prater Service GmbH 1090 WIEN
  • · Sportklubhilfe,Teamsportmarketing u. VerkaufsgmbH 1100 WIEN
  • · PHOENIX CONTACT GmbH 1108 WIEN
  • · Firma PAX Bestattung GmbH 1110 WIEN
  • · Kolpingsfamilie Meidling 1120 WIEN
  • · Schloß Schönbrunn Kultur- und BetriebsgesmbH 1130 WIEN
  • · Altenwohnheim Elisabethheim 1130 WIEN
  • · Firma Goblirsch Heinrich, Vienna Plan 1150 WIEN
  • · Naturfreunde Österreich 1150 WIEN
  • · Caritas der Erzdiözese Wien 1160 WIEN
  • · Haus Liebhartstal, Kuratorium Wiener P. 1160 WIEN
  • · Haus Hohe Warte, Kuratorium Wiener P. 1190 WIEN
  • · Verkehrsbüro Hotellerie GmbH 1200 WIEN
  • · Technologisches Gewerbemuseum 1200 WIEN
  • · Firma Dr. Richard Verkehrsbetriebe KG 1201 WIEN
  • · Polizeidiensthundeabteilung, BPDion Wien 1210 WIEN
  • · Private Volksschule Hardeggasse 1220 WIEN
  • · BAXTER Aktiengesellschaft Angest.Betriebsrat 1220 WIEN
  • · Privatpflegeheim Rodaun 1230 WIEN
  • · Firma Neuland & Co GesmbH 1230 WIEN
  • · Pfarramt St. Nikolaus Inzersdorf 1232 WIEN
  • · Internationale Atomenergiebehörde 1400 WIEN
  • · Marktgemeindeamt Hadres 2061 HADRES
  • · Fremdenverkehrsverein, Seefeld-Kadolz 2062 SEEFELD-K.
  • · Landespensionisten- u. Pflegeheim Retz 2070 RETZ
  • · ÖVP Bezirksparteileitung 2100 KORNEUBURG
  • · Gymnasium Korneuburg 2100 KORNEUBURG
  • · Bestattung Piperger 2100 KORNEUBURG
  • · Gemeindeamt Stetten 2100 STETTEN
  • · Marktgemeindeamt Bisamberg 2102 BISAMBERG
  • · Stadtgemeinde Wolkersdorf 2120 WOLKERSD
  • · Bestattung Haselböck Wilhelm GesmbH 2120 WOLKERSD
  • · Marktgemeindeamt Ulrichskirchen-Schleinbach 2122 ULRICHSK.
  • · Gemeindeamt Hochleithen 2123 TRAUNFELD
  • · Weinviertler Volksbank 2130 MISTELBACH
  • · Aufklärungsbataillon 3, Bolfras-Kaserne 2130 MISTELBACH
  • · PTS - Polytechnische Schule Mistelbach 2130 MISTELBACH
  • · Herrn Josef Zins 2136 LAA/THAYA
  • · Marktgemeindeamt Asparn 2151 ASPARN/ZAYA
  • · GH Moto 2163 OTTENTHAL
  • · Gemeindeamt Palterndorf-Dobermannsdorf 2181 DOBERMANNSD.
  • · Raiffeisenkasse Neusiedl 2183 NEUSIEDL/ZAYA
  • · Gemeindeamt Hauskirchen 2184 HAUSKIRCHEN
  • · Raiffeisenkasse Zistersdorf-Dürnkrut 2225 ZISTERSDORF
  • · Bestattung Krammer Hermann 2225 ZISTERSDORF
  • · Bestattung Aumann Karl 2225 ZISTERSDORF
  • · NÖ Landes- Pensionisten- u. Pflegeheim 2230 GÄNSERNDORF
  • · Bestattung Drabek 2230 GÄNSERNDORF
  • · Rotes Kreuz Gänserndorf 2230 GÄNSERNDORF
  • · Betriebsgesellschaft Marchfeldkanal 2232 DEUTSCH-WAGR.
  • · Bestattung Redlich Gerfried 2243 MATZEN
  • · Marktgemeindeamt Dürnkrut 2263 DÜRNKRUT
  • · Abschnittsfeuerwehrkommando Zistersdorf 2272 NIEDERABSDORF
  • · Volksschule Untersiebenbrunn 2284 UNTERSIEBENB.
  • · Stadtgemeinde Marchegg 2293 MARCHEGG
  • · SPÖ Groß Enzersdorf 2301 GROSS ENZERSD
  • · Diabetiker Hainburg Selbsthilfeverein 2301 OBERHAUSEN
  • · Raiffeisenkasse Orth 2304 ORTH/Donau
  • · Justizschule Schwechat 2320 SCHWECHAT
  • · Stadtgemeinde Schwechat 2320 SCHWECHAT
  • · Seniorenzentrum Schwechat 2320 SCHWECHAT
  • · Kulturverein Wallhof-Rannersdorf 2320 SCHWECHAT
  • · SPÖ Mödling Stadtorganisation 2340 MÖDLING
  • · Spiellandschaft NÖ 2345 BRUNN/GEBIRGE
  • · Gemeindeamt Wiener Neudorf 2351 WIENER NEUD.
  • · Marktgemeindeamt Gumpoldskirchen 2352 GUMPOLDSK.
  • · Hasco Austria 2353 GUNTRAMSDORF
  • · Marktgemeindeamt Laxenburg 2361 LAXENBURG
  • · Marktgemeinde Biedermannsdorf Mehrzweckhalle 2362 BIEDERMANNSD.
  • · Marktgemeindeamt Kaltenleutgeben 2391 KALTENLEUTG.
  • · Austria Tabak GmbH, Fabrik Hainburg 2410 HAINBURG
  • · Gemeindeamt Schwadorf 2432 SCHWADORF
  • · AWS Abfallwirtschaftsverband Schwechat 2432 SCHWADORF
  • · Gemeindeamt Götzendorf a. d. Leitha 2434 GÖTZENDORF
  • · Gemeindeamt Gattendorf 2474 GATTENDORF
  • · Arbeitsgemeinschaft für Heimatforschung 2486 POTTENDORF
  • · Stadtgemeinde Ebenfurth 2490 EBENFURTH
  • · Bestattung Nechansky 2491 NEUFELD/LEIT.
  • · Militärpfarre NÖ5, Martinek Kaserne 2500 BADEN
  • · Städtische Sammlungen - Archiv Rollettmuseum 2500 BADEN
  • · Städtische Bestattung Baden 2500 BADEN
  • · Bestattung Birbamer 2560 BERNDORF
  • · Gemeindeamt Hernstein 2560 HERNSTEIN
  • · Bestattung Ramoser GmbH 2603 FELIXDORF
  • · Städtische Bestattung Neunkirchen 2620 NEUNKIRCHEN
  • · Bestattung Stranz 2632 GRAFENBACH
  • · Raiffeisenbank Payerbach 2650 PAYERBACH
  • · Bestattung Oberes Schwarzautal GmbH 2651 REICHENAU/RAX
  • · Versicherungsanstalt für Eisenbahnen und Bergbau 2673 BREITENSTEIN
  • · Höhere Bundeslehranstalt für Tourismus 2680 SEMMERING
  • · Wiener Neustädter Sparkasse 2700 WIENER NEUST.
  • · Wiener Neustädter Stadtw. und Komm.service GmbH 2700 WIENER NEUST.
  • · Umweltschutzverein Bürger und Umwelt 2700 WIENER NEUST.
  • · Theresianische Militärakademie 2700 WIENER NEUST.
  • · FSG der Gewerkschaft Metall-Textil 2700 WIENER NEUST.
  • · Theresianische Militärakademie 2700 WIENER NEUST.
  • · Herrn Dir. Werner Spinka, Bezirksjägermeister 2753 MARKT PIEST.
  • · Gauermann Museum 2761 MIESENBACH
  • · Landespflegeheim Scheiblingkirchen 2831 SCHEIBLINGK.
  • · Landwirtschaftliche Fachschule 2831 WARTH
  • · Marienheim Gablitz 3003 GABLITZ
  • · Gemeindeamt Asperhofen 3041 ASPERHOFEN
  • · Clementinum - Haus der Barmherzigkeit GmbH 3062 KIRCHSTETTEN
  • · Landesklinikum St. Pölten, Betriebstechnik 3100 ST. PÖLTEN
  • · Allg. gemein. Wohnungsgen. reg.Gen.mbH St. P. 3100 ST. PÖLTEN
  • · Österr. Volkspartei NÖ, Landespartei IT 3100 ST. PÖLTEN
  • · Zentrum Metropol St. Pölten 3100 ST. PÖLTEN
  • · Stadtwerke St. Pölten, Bestattung 3100 ST. PÖLTEN
  • · SPÖ Niederösterreich 3100 ST. PÖLTEN
  • · NÖ Landesbank-Hypothekenbank AG 3100 ST. PÖLTEN
  • · SPAR Österreichische Warenhandels-AG 3100 ST. PÖLTEN
  • · Wirtschaftskammer Niederösterreich 3100 ST. PÖLTEN
  • · Gemeindevertreterverband NÖ 3100 ST. PÖLTEN
  • · Pastoralamt der Diözese Sankt Pölten 3100 ST. PÖLTEN
  • · Pfarramt Hain 3107 KLEINHAIN
  • · Amt der NÖ Landesregierung 3109 ST. PÖLTEN
  • · Marktgemeindeamt Wölbling 3124 OBERWÖLBLING
  • · Freiw. Feuerwehr Reichersdorf 3131 REICHERSDORF
  • · Marktgemeindeamt Hohenberg 3192 HOHENBERG
  • · Marktgemeindeamt Hofstetten-Grünau 3202 GRÜNAU
  • · Tourismusregion Mostviertel, Marketing Annaberg 3250 WIESELBURG
  • · Bezirksbauernkammer Scheibbs 3270 Scheibbs
  • · Sportunion Raika St. Georgen 3282 ST.GEORGEN
  • · Volksbank Alpenvorland reg.Gen.m.b.H. 3300 AMSTETTEN
  • · Kongregation der Schulschwestern III.O.S.F. 3300 AMSTETTEN
  • · Bezirksbauernkammer Amstetten 3300 AMSTETTEN
  • · Marktgemeindeamt Zeillern 3311 ZEILLERN
  • · ÖVP Bezirksorganisation Amstetten 3322 VIEHDORF
  • · Gemeinde Viehdorf KEG 3322 VIEHDORF
  • · Bezirksbauernrat Waidhofen 3340 WAIDHOFEN
  • · Gemeindeamt Ybbsitz 3341 YBBSITZ
  • · Gemeindeamt Seitenstetten 3353 SEITENSTETTEN
  • · Gemeindeamt Oed-Öhling 3362 OED
  • · Marktgemeindeamt Blindenmarkt 3372 BLINDENMARKT
  • · Raiffeisenbank Region Melk 3380 PÖCHLARN
  • · ÖVP Bezirksparteileitung 3390 MELK
  • · NÖ Landes-Pflegeheim Melk 3390 MELK
  • · Pionierbataillon 3, Birago-Kaserne 3390 MELK
  • · Pfarre Klosterneuburg, Stiftspfarramt 3400 KLOSTERNEUB.
  • · Bezirkshauptmannschaft Wien-Umgebung 3400 KLOSTERNEUB.
  • · ÖAMTC-Zentraler Einkauf 3400 KLOSTERNEUB.
  • · Werbeagentur Fischerzeile 3430 NEUAIGEN/T.
  • · Stadtgemeinde Tulln 3430 TULLN
  • · Bestattung Biack GesmbH 3430 TULLN
  • · Marktgemeinde Michelhausen 3451 MICHELHAUSEN
  • · Höhere Bundeslehranst. F. Land- und Ernähr. 3454 REIDLING
  • · Gemeindeamt Gedersdorf 3494 GEDERSDORF
  • · Gemeindeamt Paudorf 3508 PAUDORF
  • · Stadtgemeinde Mautern 3512 MAUTERN/DONAU
  • · Freiwillige Feuerwehr Loiwein 3522 LOIWEIN
  • · Landesberufsschule für das Baugewerbe 3550 LANGENLOIS
  • · Stift Altenburg 3591 ALTENBURG
  • · Gemeindeamt Traunstein 3632 TRAUNSTEIN
  • · Hauptschule Eggenburg 3730 EGGENBURG
  • · ÖVP Bezirksparteileitung 3830 WAIDHOFEN
  • · Freiwillige Feuerwehr Heidenreichstein 3860 HEIDENREICHST
  • · Gemeindeamt Reingers 3863 REINGERS
  • · Marktgemeinde Brand-Nagelberg 3871 ALT-NAGELBERG
  • · Gastro-Technik Leopold Polt 3872 AALFANG
  • · Stadtgemeindeamt Litschau 3874 LITSCHAU
  • · Stadtgemeinde Schrems 3943 SCHREMS
  • · Österreichischer Wirtschaftsbund Landesgruppe OÖ 4010 LINZ
  • · Firma LAWOG technische Abteilung 4017 LINZ
  • · Landes-Feuerwehrkommando OÖ 4017 LINZ
  • · Eisenberger GmbH & Co KG 4020 LINZ
  • · Diözese Linz, Pastoralamt Medienverleih 4020 LINZ
  • · Energie AG Oberösterreich, Business Service GmbH 4020 LINZ
  • · Quelle AG Linz 4020 LINZ
  • · GWG Gemeinn. Wohnungs- ges. der Stadt Linz 4020 LINZ
  • · Firma PGA - Österreich 4020 LINZ
  • · Krone Hit Radio OÖ, Welle1 Linz Radio GmbH 4020 LINZ
  • · WSG Gemeinn. Wohn- und Siedlergem. reg. Gen.mbH 4020 LINZ
  • · Österreichischer Gewerkschaftsbund 4020 LINZ
  • · Energie AG Oberösterreich, Business Service GmbH 4020 LINZ
  • · OÖ Akademie für Umwelt und Natur 4021 LINZ
  • · Ländliches Fortbildungsinstitut 4021 LINZ
  • · VLV, Verband Landwirtsch. Veredelungsprod. OÖ 4021 LINZ
  • · Bestattung Alkin Ges.m.b.H. 4030 LINZ
  • · Pfarramt Christkönig, Friedenskirche 4040 LINZ
  • · HLW Linz-Auhof 4040 LINZ
  • · Anton Gallistl 4040 LINZ
  • · Stadtamt Traun 4050 TRAUN
  • · Sozialhilfeverband Linz-Land 4060 LEONDING
  • · Bestattung Brunhuber Theresia 4061 PASCHING
  • · Gemeindeamt Hartkirchen 4081 HARTKIRCHEN
  • · Marktgemeindeamt Aschach 4082 ASCHACH/DONAU
  • · Marktgemeindeamt Feldkirchen 4101 FELDKIRCHEN
  • · Berufsschule für kaufmännische Lehrberufe 4150 ROHRBACH
  • · Marktgemeindeamt Aigen im Mühlkreis 4160 AIGEN/MÜHLK.
  • · Firma EL-TECH 4160 AIGEN/MÜHLK.
  • · Schilift Hansberg 4172 ST. JOHANN
  • · Kindergarten Kirchschlag 4202 KIRCHSCHLAG
  • · "Ralf & Walter" Sport KG 4202 KIRCHSCHLAG
  • · Hauptschule Neumarkt 4212 NEUMARKT i.M.
  • · Stadtgemeindeamt Steyregg 4221 STEYREGG
  • · Gemeindeamt Luftenberg 4222 LUFTENBERG
  • · Bestattung Bernhard Biebl 4251 SANDL
  • · Förderer der Hauptschule Liebenau 4252 LIEBENAU
  • · Marktgemeindeamt Windhaag 4263 WINDHAAG
  • · Raiffeisenbank Weitersfelden reg. Gen.m.b.H. 4272 WEITERSFELDEN
  • · Volkshilfe Perg 4311 SCHWERTBERG
  • · Höhere Technische, Bundeslehranstalt Perg 4320 PERG
  • · Stadtmarketing Perg 4320 PERG
  • · Regionalbüro Strudengau 4343 MITTERKIRCHEN
  • · Firma Eckelt Glas GmbH 4400 STEYR
  • · MAN Nutzfahrzeuge Österreich AG 4400 STEYR
  • · Magistrat Steyr, FA f. Schule u. Sport 4400 STEYR
  • · Allgemeiner Turnverein Steyr 4400 STEYR
  • · Museum der Stadt Steyr 4400 STEYR
  • · Krippenverein Steyr-Christkindl 4400 STEYR
  • · Stadtgemeindeamt Enns 4470 ENNS
  • · Bestattung Brixner Ges.m.b.H. 4470 ENNS
  • · Gemeindeamt Hargelsberg 4483 HARGELSBERG
  • · Marktgemeindeamt Kronstorf 4484 KRONSTORF
  • · HLBLA St. Florian/Linz 4490 ST. FLORIAN
  • · Hauptschule Niederneukirchen 4491 NIEDERNEUK.
  • · Gemeindeamt Niederneukirchen 4491 NIEDERNEUK.
  • · Union St. Marien 4502 ST. MARIEN
  • · SPÖ Bezirksgeschäftsstelle Kirchdorf 4560 KIRCHDORF
  • · Heimverb. Bezirksalten- und Pflegeheime Kirchdorf 4560 KIRCHDORF
  • · Gemeindeamt Rosenau 4581 ROSENAU
  • · JELD-WEN Türen GmbH 4582 SPITAL/PYHRN
  • · Altenheim Bruderliebe 4600 WELS
  • · Print & Service 4600 WELS
  • · Kolpingsfamilie Wels 4600 WELS
  • · Landwirtschaftliche Berufs- und Fachschule 4613 MISTELBACH
  • · Marktgemeindeamt Offenhausen 4625 OFFENHAUSEN
  • · Bestattung SFK Tischler GmbH 4656 KIRCHHAM
  • · Gemeindeamt Roitham 4661 ROITHAM
  • · Gemeindeamt Geboltskirchen 4682 GEBOLTSK.
  • · Kurheim der Versicherungsanst. der Ö Eisenbahnen 4701 BAD SCHALLERB
  • · Marktgemeindeamt Wallern 4702 WALLERN
  • · Raiffeisenbank Peuerbach 4722 PEUERBACH
  • · Marktgemeindeamt Natternbach 4723 NATTERNBACH
  • · Gemeindeamt Andrichsfurt 4754 ANDRICHSFURT
  • · Gemeindeamt St. Willibald 4762 ST. WILLIBALD
  • · Landw. Berufs- u. Fachschule 4770 ANDORF
  • · Gemeindeamt Sigharting 4771 SIGHARTING
  • · Gemeindeamt Freinberg 4785 FREINBERG
  • · Berufsschule Attnang Puchheim 4800 ATTNANG-PUCH.
  • · Caritas f Betreuung u Pflege Schulzentrum Jusee 4802 EBENSEE
  • · Sozialhilfeverband Gmunden 4810 GMUNDEN
  • · Höhere Bundeslehranstalt Bad Ischl 4820 BAD ISCHL
  • · Bestattung Laserer 4824 GOSAU
  • · Privat Mädchen-Hauptschule Franziskanerinnen 4840 VÖCKLABRUCK
  • · Robinson Club Ampflwang 4843 AMPFLWANG
  • · UFC Bernhard Moritz 4850 PUCHKIRCHEN
  • · Bestattung Eckl 4850 TIMELKAM
  • · Mühlbacher OEG, Tischlerei, Bestattung 4852 WEYREGG
  • · Galerie Zwach 4861 SCHÖRFLING
  • · Gemeindeamt Waldzell 4924 WALDZELL
  • · Raiffeisenbank Mettmach 4931 METTMACH
  • · TBG Thermenzentrum Geinberg Betriebsges.m.b.H. 4943 GEINBERG
  • · Stadtgemeindeamt Altheim 4950 ALTHEIM
  • · Gemeinde Eitzing 4970 EITZING
  • · Judoverein Ort 4974 ORT IM INNKR.
  • · Raiffeisenbank Innkreis-Mitte 4974 ORT IM INNKR.
  • · Gemeindeamt Kirchdorf 4982 KIRCHDORF/INN
  • · Kammer f. Arbeiter u. Angestellte 5020 SALZBURG
  • · Salzburger Lehrerhaus 5020 SALZBURG
  • · Höhere Technische Bundeslehranstalt 5020 SALZBURG
  • · Landjugendreferat d Kammer f Land- u Forstwirt. 5020 SALZBURG
  • · SPÖ Salzburg Stadt 5020 SALZBURG
  • · Salzburger Tourismusschulen Kleßheim 5071 SIEZENHEIM
  • · Marktgemeindeamt Grödig 5082 GRÖDIG
  • · Marktgemeindeamt Straßwalchen 5204 STRASSWALCHEN
  • · Gemeindeamt Auerbach 5222 AUERBACH
  • · Gemeindeamt Jeging 5225 JEGING
  • · Hauptschule 1 5230 MATTIGHOFEN
  • · Landgasthof Holznerwirt 5301 EUGENDORF
  • · Sporthauptschule Mondsee 5310 MONDSEE
  • · Gemeindeamt St. Gilgen am Wolfgangsee 5340 ST. GILGEN
  • · Gemeindeamt Strobl 5350 STROBL
  • · WSV Strobl, Frau Maria Eisl 5350 STROBL
  • · Firma Bosch R. AG, Produktbereich EG 5400 HALLEIN
  • · M-real Hallein AG, Papierfabrik 5400 HALLEIN
  • · Universitäts- und Landessportzentrum Salzburg 5400 HALLEIN
  • · Gemeindeamt Werfen 5450 WERFEN
  • · Christl. Gemeinden, Salzburg Land "Zeltlager" 5550 RADSTADT
  • · Gemeindeamt Göriach 5574 GÖRIACH
  • · Seniorenwohnheim St. Barbara 5580 TAMSWEG
  • · Marktgemeinde St. Michael im Lungau 5582 ST. MICHAEL
  • · Raiffeisenbank Gastein reg. Gen.m.b.H. 5630 BAD HOFGAST.
  • · BestattungsgmbH Gasteinertal 5640 BAD GASTEIN
  • · Tourismusbüro Piesendorf 5721 PIESENDORF
  • · Mittersill Plus Standortmarketing 5730 MITTERSILL
  • · Skischule Maria Alm 5761 MARIA ALM
  • · Tourismusverband Maria Alm 5761 MARIA ALM
  • · Stadtmagistrat Innsbruck 6010 INNSBRUCK
  • · Magistrat d Landeshauptstadt Innsbruck 6010 INNSBRUCK
  • · Landes-Landwirtschaftskammer Tirol 6020 INNSBRUCK
  • · Tiroler Bildungsinstitut - Medienzentrum 6020 INNSBRUCK
  • · Bestattung Müller Carl 6020 INNSBRUCK
  • · Congress und Messe, Innsbruck GmbH 6020 INNSBRUCK
  • · Tiroler Braunviehzuchtverband 6020 INNSBRUCK
  • · Senioren Residenz Veldidenapark 6020 INNSBRUCK
  • · Tiroler Schafzuchtverband 6020 INNSBRUCK
  • · INNTOUR sport & touristic services 6020 INNSBRUCK
  • · Höhere Bundeslehranstalt für wirtschaft.Berufe 6020 INNSBRUCK
  • · Stadtarchiv, Stadtmuseum Innsbruck 6020 INNSBRUCK
  • · Kolpingsfamilie Innsbruck 6020 INNSBRUCK
  • · Tiroler Schafzuchtverband 6020 INNSBRUCK
  • · Wintersportverein Thaur 6065 THAUR
  • · Haus St. Martin, Wohn- und Pflegeheim 6071 ALDRANS
  • · GOURMET-LEASING - Franz Stolz 6072 LANS
  • · Skischule Götzens 6091 GÖTZENS
  • · Wintersportverein Grinzens 6094 GRINZENS
  • · Olympia Sport- und Kongreßzentrum Seefeld 6100 SEEFELD
  • · Roland Wachs Pferdewirtschaftsmeister 6100 SEEFELD
  • · Sparkasse Schwaz 6130 SCHWAZ
  • · Bestattung Othmar Lechner GmbH&CoKG 6130 SCHWAZ
  • · Jugendzentrum Matrei 6143 PFONS
  • · Musik-Pichler 6156 GRIES/BRENNER
  • · Raiffeisenbank Fulpmes-Telfes 6166 FULPMES
  • · Bestattung Neurauter 6170 ZIRL
  • · Pramstaller Josef GmbH. Sport Seppl 6182 GRIES/SELLR.
  • · Herr Oliver Salzburger 6200 JENBACH
  • · Silvia Salzburger 6200 JENBACH
  • · Bundesanstalt für Alpenländische Milchwirtschaft 6200 JENBACH
  • · WW Sport Wörndle 6212 MAURACH/ACHEN
  • · Gemeinde Achenkirch 6215 ACHENKIRCH
  • · Gemeindeamt Kramsach 6233 KRAMSACH
  • · Wohn- und Pflegeheim Kramsach 6233 KRAMSACH
  • · Museum Tiroler Bauernhöfe 6233 KRAMSACH
  • · Hotel Neuwirt 6234 BRANDENBERG
  • · Sandoz GmbH 6250 KUNDL
  • · Gemeindeamt Breitenbach/Inn 6252 BREITENBACH
  • · Hauptschule Stumm 6272 STUMM
  • · Stadtgemeinde Wörgl 6300 WÖRGL
  • · SPAR - Österr. Warenhandels AG Zweigniderl. Wörgl 6300 WÖRGL
  • · Schischule Hochtal Wildschönau 6314 NIEDERAU
  • · Schatzbergbahn GmbH & Co KG 6314 OBERAU-WILDS.
  • · Skiclub Kössen 6345 KÖSSEN
  • · Adventure Club Kaiserwinkl 6345 KÖSSEN
  • · Bezirks-Feuerwehrverband Kitzbühel 6365 KIRCHBERG
  • · Robert Hölzl TON & LICHT 6370 KITZBÜHEL
  • · Marktgemeindeamt St. Johann 6380 ST. JOHANN
  • · Veranstaltungszentrum Rathaussaal 6410 TELFS
  • · Thöni Holding GesmbH 6410 TELFS
  • · Tennisclub Telfs 6410 TELFS
  • · Schischule Haiming im Ochsengarten reg. Gen.mbH 6433 OETZ
  • · Hotel Edelweiß & Gurgl 6456 OBERGURGL
  • · Skischule Obergurgl 6456 OBERGURGL
  • · Post-Gasthof Gemse 6511 ZAMS
  • · Kaunertaler Sport- u Hallenbadbetriebsgesm.b.H. 6524 FEICHTEN
  • · Reuttener Seilbahnen GmbH & CoKG 6600 HÖFEN
  • · Allgem. Öffentl. Bezirkskrankenhaus Reutte 6600 REUTTE
  • · SV Wängle - Sepp Rantscher 6600 WÄNGLE
  • · Gemeindeamt Tannheim 6675 TANNHEIM
  • · Bestattung Christoph Feuerstein GesmbH & Co 6700 BLUDENZ
  • · Markus Stolz GmbH & Co KG 6700 BLUDENZ
  • · Gemeindeamt Warth 6767 WARTH
  • · Vorarlberger Illwerke AG 6780 SCHRUNS
  • · Seniorenbet. Feldkirch GmbH - Altenheim Nofels 6800 FELDKIRCH
  • · Gemeindeamt Göfis 6811 GÖFIS
  • · Gemeindeamt Meiningen 6812 MEININGEN
  • · Bestattung Ammann Franz 6830 RANKWEIL
  • · Herz-Jesu-Heim Rankweil 6830 RANKWEIL
  • · Vorarlberger Schützenbund
  • · Viktor Knünz 6830 RANKWEIL
  • · Pfarramt St. Fidelis 6832 MUNTLIX
  • · Martinspark Hotel GesmbH & Co KG 6850 DORNBIRN
  • · Bestattung Oberhauser 6850 DORNBIRN
  • · Nuck Bestattungs GmbH 6850 DORNBIRN
  • · Vorarlberger Blindenbund 6858 SCHWARZACH
  • · Bestattungsinstitut Petschenig 6900 BREGENZ
  • · Sacre Coeur 6900 BREGENZ
  • · Ruderverein Wiking 6900 BREGENZ
  • · Bestattung Hämmerle GesmbH 6901 BREGENZ
  • · Volksschule Unterdorf 6973 HÖCHST
  • · Bank für Burgenland AG 7000 EISENSTADT
  • · Landesmuseum Burgenland 7000 EISENSTADT
  • · Österr. Rotes Kreuz, Landesverband Burgenland 7000 EISENSTADT
  • · Burgenländ. Landesjagdverband 7000 EISENSTADT
  • · Gemeindeamt Großhöflein 7051 GROSSHÖFLEIN
  • · Gemeindeamt Müllendorf 7052 Müllendorf
  • · Gemeindeamt Oggau 7063 OGGAU
  • · Gemeinde Mörbisch 7072 MÖRBISCH
  • · Firma Schrempel Wilhelm Peter 7092 WINDEN AM SEE
  • · Pannoneum - Wirtschaft- u. Tourismusschulen 7100 NEUSIEDL/SEE
  • · J&S Präsentationstechnik 7121 WEIDEN/SEE
  • · Bestattung Alois Summer 7151 WALLERN
  • · Stadtgemeindeamt Mattersburg 7210 MATTERSBURG
  • · Bezirksfeuerwehrkommando Oberpullendorf 7350 OBERPULLEND.
  • · Oberwarter gemein. Bau-, Siedlungsgen. Reg.GenmbH 7400 OBERWART
  • · Bestattung Ing. Gangoly 7400 OBERWART
  • · Marktgemeindeamt Wolfau 7412 WOLFAU 3
  • · Kurbad Tatzmannsdorf AG 7431 BAD TATZM.
  • · Avance Hotel GmbH & Co KG 7431 BAD TATZM.
  • · Gemeindeamt Lockenhaus 7442 LOCKENHAUS
  • · Marktgemeindeamt Rotenturm 7501 ROTENTURM
  • · Marktgemeindeamt Ollersdorf 7533 OLLERSDORF
  • · Bestattung Oswald GesmbH 7540 GÜSSING
  • · Larimar Hotel GmbH 7551 STEGERSBACH
  • · Kammer f. Arbeiter u. Angestellte, Hausverwaltung 8010 GRAZ
  • · Bischöfliches Priesterseminar 8010 GRAZ
  • · Amt der Steiermärkischen Landesregierung 8010 GRAZ
  • · Landesmuseum Joanneum GmbH 8010 GRAZ
  • · Dorotheum GmbH & Co KG 8010 GRAZ
  • · Lehranstalt für Sozialberufe der Caritas 8010 GRAZ
  • · Feuerwehr der Stadt Graz, Nachrichtenabteilung 8010 GRAZ
  • · Firma GTH-Agentur f Werbung & Marktkommunikation 8010 GRAZ
  • · Volksbank Graz-Bruck 8010 GRAZ
  • · Steiermärkische Bank u Sparkassen AG 8010 GRAZ
  • · Merkur Recreation, Institut für Vorsorgemedizin 8010 GRAZ
  • · Finanzabt. der Medizinischen Universität Graz 8010 GRAZ
  • · Werkbundgalerie Art Office 8010 GRAZ
  • · Amt der Steierm. Landesregierung 8010 GRAZ
  • · Herrn Johann Karner 8010 GRAZ
  • · Landtagsclub der ÖVP 8011 GRAZ
  • · Weitzer Hotels BetriebsgmbH, Grand Hotel Wiesler 8020 GRAZ
  • · Sporting Krottmayer - Sportfachhandel 8020 GRAZ
  • · Bundesoberstufenrealgymnasium Dreierschützengasse 8020 GRAZ
  • · ARGE zur Förderung von Wahrnehmungsbehinderten 8020 GRAZ
  • · Kulturzentrum bei den Minoriten 8020 GRAZ
  • · Steiermärkische Krankenanstaltenges.m.b.H. 8036 GRAZ
  • · MAGNA STEYR, Fahrzeugtechnik AG & Co KG 8041 GRAZ-THONDORF
  • · Steirische Tourismus GmbH 8042 GRAZ
  • · Fachschule Haidegg 8047 GRAZ
  • · Österreichischer Kameradschaftsbund 8047 KAINBACH
  • · Militärkommando Steiermark 8054 GRAZ
  • · Schloß St. Martin Volksbildungsheim 8054 GRAZ
  • · Brauhaus Puntigam Gaststätten GmbH 8055 GRAZ
  • · Firma PAX Bestattungs 8055 GRAZ
  • · Spiele der Schischulen 8055 GRAZ
  • · Gemeinde Brodingberg 8063 BRODINGBERG
  • · Marktgemeindeamt Hausmannstätten 8071 HAUSMANNST.
  • · Marktgemeindeamt Raaba 8074 RAABA
  • · Marktgemeindeamt Heiligenkreuz/Waasen 8081 HEILIGENKREUZ
  • · Herr Bernd Freitag 8102 SEMRIACH
  • · Freiwillige Feuerwehr Stiwoll 8113 STIWOLL
  • · Bestattung Krammer 8121 DEUTSCHFEIST.
  • · Stmk. Golfbetrieb Murhof 8130 FROHNLEITEN
  • · Gemeindeamt Zettling 8141 ZETTLING
  • · Gemeindeamt Haselsdorf-Tobelbad 8144 TOBELBAD
  • · Herr Peter Orthofer 8151 HITZENDORF
  • · Eden Bestattung GmbH 8160 WEIZ
  • · Gemeindeamt Krottendorf 8160 WEIZ
  • · Hauptschule St. Ruprecht 8181 ST. RUPRECHT
  • · Gemeindeamt Baierdorf 8184 ANGER
  • · Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium 8200 GLEISDORF
  • · Hauptschule Gleisdorf I 8200 GLEISDORF
  • · Top Training 8200 GLEISDORF
  • · Firma T.B.P. Firetech OEG 8200 LASSNITZTHAL
  • · Gerlitz-Hauptschule 8230 HARTBERG
  • · Höhere Bundeslehranst. für wirtschaft. Berufe 8230 HARTBERG
  • · Gemeindeamt Grafendorf 8232 GRAFENDORF
  • · Gemeindeamt Nestelbach 8262 NESTELBACH
  • · Raiffeisenkasse Großwilfersdorf 8263 GROSSWILFERSD
  • · Gründer- u. Servicezentrum Fürstenfeld Ems KEG 8280 FÜRSTENFELD
  • · Retter Events 8282 LOIPERSDORF
  • · ITS Implantat-Technologie-Systeme GmbH 8301 LASSNITZHÖHE
  • · Raiffeisenbank Nestelbach reg. Gen.m.b.H. 8302 NESTELBACH
  • · Gemeindeamt Langegg bei Graz 8323 LANGEGG
  • · Hauptschule St. Marein b. Graz 8323 ST. MAREIN
  • · Gemeindeamt Oberdorf am Hochegg 8324 KIRCHBERG
  • · Bezirksfeuerwehrverband Feldbach 8330 FELDBACH
  • · Gemeindeamt Lödersdorf 8334 LÖDERSDORF
  • · Gemeindeamt Krusdorf 8345 KRUSDORF
  • · Gemeindeamt Stainz bei Straden 8345 STRADEN
  • · Bestattung Leiner Julius 8380 JENNERSDORF
  • · Gemeindeamt Mogersdorf 8382 MOGERSDORF
  • · Cytec Surface Specialties Austria GmbH 8402 WERNDORF
  • · Landesfeuerwehrkommando Steiermark 8403 LEBRING
  • · Landwirtschaftl. Hauswirtschaftschule St. Martin 8410 NEUDORF
  • · Bezirksfeuerwehrkommando Leibnitz 8411 HENGSBERG
  • · Gemeindeamt Gralla 8430 OBERGRALLA
  • · Marktgemeideamt Wagna 8435 WAGNA
  • · Raiffeisenkasse Oberhaag 8455 OBERHAAG
  • · Gemeindeamt Murfeld 8473 LICHENDORF
  • · Gemeindeamt Deutsch Goritz 8483 DEUT. GORITZ
  • · LKH Bad Radkersburg Steierm. Krankenanst. GmbH 8490 BAD RADKERSB.
  • · Studio Lannach 8502 LANNACH
  • · Raiffeisenkasse Preding 8504 PREDING
  • · Gemeindeamt St. Nikolai 8505 ST. NIKOLAI
  • · Marktgemeindeamt Stainz 8510 STAINZ
  • · Gemeindeamt St. Stefan ob Stainz 8511 ST.STEFAN
  • · Marktgemeindeamt Bad Gams 8524 BAD GAMS
  • · Steiermärkische Krankenanstaltenges.m.b.H. 8530 DEUTSCHLANDSB
  • · Bestattung Pinter 8530 DEUTSCHLANDSB
  • · Gemeindeamt St. Peter/Sulmtal 8542 ST. PETER
  • · Marktgemeinde Wies 8551 WIES
  • · Marktgemeinde Wies 8551 WIES
  • · Perisutti Pflegezentrum 8552 EIBISWALD
  • · Marktgemeindeamt Ligist 8563 LIGIST
  • · Gemeindeamt Krottendorf-Gaisfeld 8564 KROTTENDORF
  • · Gemeindeamt St. Johann-Köppling 8565 ST.JOHANN
  • · Therme Nova Köflach GmbH & CO KG 8580 KÖFLACH
  • · Volksschule Edelschrott 8583 EDELSCHROTT
  • · SPÖ Bezirksgeschäftsführung 8600 BRUCK ad. MUR
  • · Firma Böhler Schmiedetechnik GesmbH & Co KG 8605 KAPFENBERG
  • · Böhler Edelstahl GmbH & Co KG 8605 KAPFENBERG
  • · Gemeindeamt St. Ilgen 8621 ST. ILGEN
  • · Stadtbetriebe Mariazell 8630 MARIAZELL
  • · Stadtamt Kindberg 8650 KINDBERG
  • · VOEST-ALPINE TUBULARS GmbH & Co KG 8652 KINDBERG AUM.
  • · Gemeindeamt Fischbach 8654 FISCHBACH
  • · Gemeindeamt Rettenegg 8674 RETTENEGG
  • · Stadtamt Leoben, Präsidialabteilung 8700 LEOBEN
  • · Congreß Leoben Altes Rathaus 8700 LEOBEN
  • · Steiermärk. KrankenanstaltengmbH, LKH Leoben 8700 LEOBEN
  • · Europa Hauptschule 8700 LEOBEN
  • · Montex Montan-Bureau GmbH & Co KG 8700 LEOBEN
  • · Marktgemeinde Niklasdorf 8712 NIKLASDORF
  • · Hotel Restaurant Brücklwirt 8712 NIKLASDORF
  • · Marktgemeinde Niklasdorf 8712 NIKLASDORF
  • · MV St. Lorenzen Feistritz 8715 ST. LORENZEN
  • · Bundesgymnasium u. BRG 8720 KNITTELFELD
  • · Gemeindeamt Großlobming 8734 GROSSLOBMING
  • · Raiffeisenbank Obdach- Weißkirchen reg.Gen.mbH 8742 OBDACH
  • · AL-KO Kober GmbH 8742 OBDACH
  • · Städtisches Altenheim 8750 JUDENBURG
  • · Marktgemeindeamt St. Michael (Obersteiermark) 8770 ST. MICHAEL
  • · MACO Vermögensverwaltung GmbH 8784 TRIEBEN
  • · Marktgemeinde Neumarkt 8820 NEUMARKT/STMK
  • · Raiffeisenbank Teufenbach-Oberwölz-St. Peter a.K. 8833 TEUFENBACH
  • · Seniorenheim der Gemeinde Teufenbach 8833 TEUFENBACH
  • · Hauptschule St. Peter am Kammersberg 8843 ST.PETER/K.
  • · Bestattung Stolz GesmbH 8850 MURAU
  • · Pflegeheim St. Benedikt 8904 FRAUENBERG/AD
  • · Nationalpark Gesäuse GmbH 8913 WENIG/ADMONT
  • · Firma Härtel GesmbH 8940 LIEZEN
  • · Bestattung Haider GesmbH 8940 LIEZEN
  • · Bundesanst. f alpenländ.Landwirt. Gumpenstein 8952 ALTIRDNING
  • · ÖAG 8952 ALTIRDNING
  • · Verein Naturpark Sölktäler 8961 STEIN/ENNS
  • · Schischule Hopl 8971 ROHRMOOS
  • · Schischule Ramsau 8972 RAMSAU/DACHST
  • · Unterkofler GmbH 8973 PICHL / ENNS
  • · Schischule Top Reiteralm 8973 PICHL/ENNS
  • · Gemeindeamt Tauplitz 8982 TAUPLITZ
  • · Bundesfachs. f wirtschaftl. Berufe 8990 BAD AUSSEE
  • · Hotel Erzherzog Johann 8990 BAD AUSSEE
  • · Die Freiheitlichen in Kärnten BZÖ 9010 KLAGENFURT
  • · Straßenbauamt Klagenfurt 9020 KLAGENFURT
  • · Alpen-Adria Universität Klagenfurt 9020 KLAGENFURT
  • · Naturfreunde Österreich, Landesleitung Kärnten 9020 KLAGENFURT
  • · Fun Park Schleppe Alm Ges.m.b.H. 9020 KLAGENFURT
  • · Gemeindeamt Ludmannsdorf 9072 LUDMANNSDORF
  • · Gemeindeamt Maria Wörth 9081 REIFNITZ
  • · Landwirtschaftliche Fachschule Goldbrunnhof 9100 VÖLKERMARKT
  • · Hubert Petek 9150 BLEIBURG
  • · ÖAV Ortsgruppe Maria Rain 9161 MARIA RAIN
  • · Marktgemeinde Feistritz/Rosental 9181 FEISTRITZ
  • · Verbund Austrian Hydro Power AG, Werksgruppe Drau 9181 FEISTRITZ
  • · Landwirtschaftliche Hunnenbrunn 9330 TREIBACH
  • · Landwirtschaftliche Fachschule Buchhof 9400 WOLFSBERG
  • · Gemeindeamt St.Georgen im Lavanttal 9423 ST. GEORGEN
  • · Schischule Koralpe 9431 ST. STEFAN
  • · Bestattung A.&J. Kos GmbH 9433 ST. ANDRÄ
  • · Raiffeisenbank Oberes Lavanttal 9462 BAD ST. LEONH
  • · Magistrat Villach, Wirtschaftshof 9500 VILLACH
  • · PAX Bestattungs- und Grabstättenfachbetrieb GmbH 9500 VILLACH
  • · Evangelische Jugend Kärnten, Osttirol 9500 VILLACH
  • · Privatklinik Villach GesmbH & Co KG 9504 VILLACH
  • · Lehrhotel "Das Atrium" d Kärnt. Tourismusschulen 9504 WARMBAD VILL.
  • · Gemeindeamt Afritz, Bez. Villach 9542 AFRITZ
  • · Sparkasse Feldkirchen 9560 FELDKIRCHEN
  • · Pferdesport Hoferbauer 9562 HIMMELBERG
  • · Gemeindeamt Gnesau 9563 GNESAU
  • · Bundessporteinrichtungen GesmbH 9583 FAAK
  • · Städtische Bestattung Hermagor 9620 HERMAGOR
  • · Marktgemeindeamt Kötschach-Mauthen 9640 KÖTSCHACH
  • · Bestattung Mörtl Arthur 9640 KÖTSCHACH
  • · Seniorenwohnheim Drautal 9710 FEISTRITZ
  • · Hasslacher Drauland Holzindustrie GmbH 9751 SACHSENBURG
  • · Sozialhilfeverband Spittal/Drau 9800 SPITTAL/DRAU
  • · Gemeindeamt Mallnitz 9822 MALLNITZ
  • · Liebherr Hausgeräte Lienz GmbH 9900 LIENZ

 

    in tisoče več

ITEC PULT SUCCESS HEADER   SLO   300 X

ITEC Govorniški pult SUCCESS  in PRESENCE – Reference - SI

  • Občina Izola Kulturni Dom
  • Občina Kostel TIC
  • Občina Kranj
  • Občina Grosuplje
  • Kulturni dom Zagorje ob Savi
  • SDS sedež Ljubljana
  • ZD Ljublana
  • PB Begunje
  • Šolski center Novo Mesto
  • KRC Hrastnik
  • Sveta Ana Koper
  • Kulturni dom IZOLA
  • YDRIA Motors
  • Ortopedska bolnišnica Valdoltra Ankaran
  • Ministrstvo za Infrastrukturo
  • Adidas AG    Herzogenaurach
  • Allianz SE Stuttgart
  • Bayer AG Krefeld
  • Commerzbank AG Mannheim
  • Daimler AG Stuttgart
  • Deutsche Post AG Köln
  • Deutsche Telekom AG Berlin
  • E.ON AG Düsseldorf
  • MAN SE (St) Nürnberg
  • RWE AG (St) Essen
  • Siemens AG Bebenhausen
  • Volkswagen AG Wolfsburg
  • · Orange Werbeagentur GmbH 1010 WIEN
  • · Naturhistorisches Museum 1014 WIEN
  • · Österreichische Präsidentschaftskanzlei 1014 WIEN
  • · Oberlandesgericht Wien, Wirtschaftsstelle 1016 WIEN
  • · Pensionsversicherungsanstalt, Hauptstelle 1021 WIEN
  • · Magistrat der Stadt Wien - MA54 1030 WIEN
  • · Bundesministerium für Justiz 1070 WIEN
  • · Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium Wien VIII 1080 WIEN
  • · MA Wien 34 - Bau- und Gebäudemanagement 1082 WIEN
  • · PKE Electronics AG 1100 WIEN
  • · Heimat Österreich gemeinnützige WohnunggesmbH 1100 WIEN
  • · Justizanstalt Wien-Simmering 1110 WIEN
  • · ASKÖ Wien 1110 WIEN
  • · Garnisonskasino, Maria Theresien Kaserne 1130 WIEN
  • · Firma Goblirsch Heinrich, Vienna Plan 1150 WIEN
  • · BA 5 (MA29) Magistrat der Stadt Wien 1150 WIEN
  • · Firma Spielvogel - Kirchenbedarf 1160 WIEN
  • · Wirtschaftskammer Wien Hotel + Schulen MODUL 1190 WIEN
  • · LB-electronics GesmbH 1190 WIEN
  • · Verkehrsbüro Hotellerie GmbH 1200 WIEN
  • · Firma Rino Service GesmbH 1210 WIEN
  • · Piu Printex 1220 WIEN
  • · BAXTER Aktiengesellschaft 1220 WIEN
  • · ESL Advanced Information Technology GmbH 1220 WIEN
  • · Internationale Atomenergiebehörde 1400 WIEN
  • · Gemeindeamt Mailberg 2024 MAILBERG
  • · Rotes Kreuz Landesverband NÖ 2100 KORNEUBURG
  • · Marktgemeindeamt Bisamberg 2102 BISAMBERG
  • · Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium Wolkersdorf 2120 WOLKERSDORF
  • · Weinviertler Volksbank 2130 MISTELBACH
  • · Marktgemeindeamt Auersthal 2214 AUERSTHAL
  • · Raiffeisenkasse Zistersdorf-Dürnkrut 2225 ZISTERSDORF
  • · Marktgemeindeamt Strasshof 2231 STRASSHOF
  • · Betriebsgesellschaft Marchfeldkanal 2232 DEUTSCH-WAGRAM
  • · Gemeindeamt Weikendorf 2253 WEIKENDORF
  • · Marktgemeindeamt Lassee 2291 LASSEE
  • · Atlas Gemeinnützige Wohnungs-reg.Gen.m.b.H 2351 WIENER NEUDORF
  • · Marktgemeinde Biedermannsdorf Mehrzweckhalle 2362 BIEDERMANNSDORF
  • · "The Power Company", Energy Systems GesmbH 2384 BREITENFURT
  • · Gemeindeamt Berg 2413 BERG
  • · Stadtgemeinde Ebenfurth 2490 EBENFURTH
  • · Sparkasse Baden 2500 BADEN
  • · Pfarramt Baden - St. Christoph 2500 BADEN
  • · Marktgemeindeamt Grafenbach - St. Valentin 2632 GRAFENBACH-ST. V.
  • · Raiffeisenbank NÖ-Süd Alpin reg.Gen.m.b.H. 2640 GLOGGNITZ
  • · Panhans Hotelgesellschaft m.b.H 2680 SEMMERING
  • · Theresianische Militärakademie 2700 WIENER NEUSTADT
  • · Volkshilfe NÖ Service Mensch GmbH 2700 WIENER NEUSTADT
  • · Landwirtschaftliche Fachschule 2831 WARTH
  • · Franky Musikshop 2860 KIRCHSCHLAG
  • · FPÖ Landesgruppe Niederösterreich 3100 ST. PÖLTEN
  • · Zentrum Metropol St. Pölten, ErrichtungsgesmbH 3100 ST. PÖLTEN
  • · Landes-Landwirtschaftskammer NÖ 3100 ST. PÖLTEN
  • · Landesklinikum St. Pölten, Betriebstechnik 3100 ST. PÖLTEN
  • · Gemeinnützige Bau-,Wohn-,u Siedlungsgen. 3100 ST. PÖLTEN
  • · Wirtschaftskammer Niederösterreich 3100 ST. PÖLTEN
  • · Amt der NÖ LR, Abteilung Gebäudeverwaltung-LAD3 3109 ST. PÖLTEN
  • · Amt der NÖ LR, Gruppe Straße 3109 ST. PÖLTEN
  • · Amt der NÖ LR,LAD3 - Gebäudeverwaltung 3109 ST. PÖLTEN
  • · NÖ Seniorenbund 3109 ST. PÖLTEN
  • · Raiffeisenkasse Wilhelmsburg- St. Georgen 3150 WILHELMSBURG
  • · Marktgemeindeamt St. Veit 3161 ST.VEIT ad GÖLSEN
  • · Bezirksbauernkammer Scheibbs 3270 SCHEIBBS
  • · Volksbank Alpenvorland reg.Gen.m.b.H. 3300 AMSTETTEN
  • · Firma Ecker und Wagner OHG, Musikinsel 3300 AMSTETTEN
  • · Marktgemeindeamt St. Georgen am Ybbsfelde 3304 ST.GEORGEN/YBBSF.
  • · Gemeinde Viehdorf KEG 3322 VIEHDORF
  • · Weiss Erich GesmbH 3340 WAIDHOFEN/YBBS
  • · Landwirtschaftl. Fachschule Unterleiten 3343 HOLLENSTEIN/YBBS
  • · Landwirtschaftliche Fachschule Hohenlehen 3343 HOLLENSTEIN/YBBS
  • · Gemeindeamt Oed-Öhling 3362 OED
  • · Marktgemeindeamt Blindenmarkt 3372 BLINDENMARKT
  • · Bundesgym. und Bundesrealgym. Klosterneuburg 3400 KLOSTERNEUBURG
  • · Bezirkshauptmannschaft Wien-Umgebung 3400 KLOSTERNEUBURG
  • · Landesklinikum Donauregion Tulln 3430 TULLN
  • · Marktgemeindeamt Hausleiten 3464 HAUSLEITEN
  • · Winzer Krems reg.Gen.m.b.H. 3500 KREMS
  • · Benediktinerstift Göttweig 3511 GÖTTWEIG
  • · Bundeshandelsakademie und Bundeshandelsschule 3580 HORN
  • · Bundesgymnasium u. BRG 3580 HORN
  • · Gemeindeamt Traunstein 3632 TRAUNSTEIN
  • · Marktgemeindeamt Emmersdorf 3644 EMMERSDORF/Donau
  • · Waldviertler Sparkasse von 1842 AG 3830 WAIDHOFEN/Thaya
  • · Expert Hörmann 3830 WAIDHOFEN/THAYA
  • · Marktgemeinde Brand-Nagelberg 3871 ALT-NAGELBERG
  • · Stadtgemeindeamt Litschau 3874 LITSCHAU
  • · Gemeindeamt Grafenschlag 3912 GRAFENSCHLAG
  • · Kunstuniversität Linz 4010 LINZ
  • · GDL Handels- und Dienstleistungs GmbH 4020 LINZ
  • · Ländliches Fortbildungsinstitut 4021 LINZ
  • · Landeskulturdir./Institut f. Kunst & Volkskultur 4021 LINZ
  • · Pensionsversicherungsanstalt OÖ 4021 LINZ
  • · Bischöfliches Gymnasium Petrinum 4040 LINZ
  • · Autobahnmeisterei Ansfelden 4052 ANSFELDEN
  • · Marktgemeindeamt Engelhartszell 4090 ENGELHARTSZELL
  • · Gemeindeamt Sonnberg 4180 SONNBERG
  • · Höhere Gewerbl. Bundeslehranstalt 4190 BAD LEONFELDEN
  • · Stadtgemeindeamt Steyregg 4221 STEYREGG
  • · Firma HABAU Hoch- u. Tiefbau GesmbH 4320 PERG
  • · Gemeindeamt Hargelsberg 4483 HARGELSBERG
  • · Marktgemeindeamt Sierning 4522 SIERNING
  • · Gemeindeamt Rosenau 4581 ROSENAU/HENGSTPAß
  • · Stadtgemeinde Marchtrenk 4614 MARCHTRENK
  • · Marktgemeindeamt Offenhausen 4625 OFFENHAUSEN
  • · Gemeindeamt Sattledt 4642 SATTLEDT
  • · Firma Mayr-Schulmöbel GesmbH 4644 SCHARNSTEIN
  • · Gemeindeamt Lambach 4650 LAMBACH
  • · Gemeindeamt Sigharting 4771 SIGHARTING
  • · Gemeindeamt Taufkirchen 4775 TAUFKIRCHEN/PRAM
  • · Raiffeisenbank Attersee-Süd reg.Gen.m.b.H. 4865 NUSSDORF/ATTERSEE
  • · Kammer f. Arbeiter u. Angestellte 5020 SALZBURG
  • · Salzburger Festspiele 5020 SALZBURG
  • · Museum der Moderne Salzburg 5020 SALZBURG
  • · Kleinhappl Electronic GmbH 5023 SALZBURG
  • · Palfinger Service- und Beteiligungs- GmbH 5101 BERGHEIM
  • · Bundeshandelsakademie und Bundeshandelsschule 5110 OBERNDORF
  • · Gemeindeamt Auerbach 5222 AUERBACH
  • · M-real Hallein AG, Papierfabrik 5400 HALLEIN
  • · Gemeindeamt Werfen 5450 WERFEN
  • · Marktgemeinde St. Michael im Lungau 5582 ST.MICHAEL/LUNGAU
  • · Hotel Tauernhof Hettegger GmbH 5611 GROSSARL
  • · Gemeinde Uttendorf - Freizeitzentrum Badesee 5723 UTTENDORF
  • · Magistrat d Landeshauptstadt Innsbruck 6010 INNSBRUCK
  • · J. KLAUSNER, Professional Multimedia GmbH 6020 INNSBRUCK
  • · Die Freiheitlichen - Tirol 6020 INNSBRUCK
  • · Leopold-Franzens-Universität Innsbruck 6020 INNSBRUCK
  • · Brenner Eisenbahn GmbH 6020 INNSBRUCK
  • · Kunsthistorisches Museum Sammlungen Schloss Ambras 6020 INNSBRUCK
  • · Universität und Landesbibliothek Tirol 6020 INNSBRUCK
  • · Frieden, Gemein. Bau- und Siedlungsgen. 6063 INNSBRUCK-RUM
  • · KAMAUN KEG 6122 FRITZENS
  • · Sparkasse Schwaz 6130 SCHWAZ
  • · Bildungshaus St. Michael 6143 MATREI/BRENNER-P.
  • · Gemeindeamt Gries am Brenner 6156 GRIES AM BRENNER
  • · Höhere Bundeslehranstalt für Land 6175 KEMATEN / TIROL
  • · Gemeinde Achenkirch 6215 ACHENKIRCH 387
  • · Gemeindeamt Kramsach 6233 KRAMSACH
  • · Gemeindeamt Breitenbach/Inn 6252 BREITENBACH a INN
  • · Hauptschule Stumm 6272 STUMM
  • · Stadtgemeinde Wörgl 6300 WÖRGL
  • · SPAR - Österr. Warenhandels AG Zweigniederl. Wörgl 6300 WÖRGL
  • · Gemeindeamt Bad Häring 6323 BAD HÄRING
  • · Volksbank Kufstein 6330 KUFSTEIN
  • · Wittlinger Therapiezentrum GmbH 6344 WALCHSEE
  • · Gemeindeamt Mötz 6423 MÖTZ
  • · Gemeindeamt Umhausen 6441 UMHAUSEN
  • · Stadtgemeindeamt Imst, Kulturabteilung 6460 IMST
  • · Kaunertaler Sport- und HallenbadbetriebsgesmbH 6524 FEICHTEN/KAUNERT.
  • · Bestattung Christoph Feuerstein GesmbH & Co 6700 BLUDENZ
  • · Gemeindeamt Vandans 6773 VANDANS
  • · Gemeindeamt Göfis 6811 GÖFIS
  • · Gemeindeamt Alberschwende 6861 ALBERSCHWENDE
  • · Raiffeisenbank Bezau-Mellau-Bizau reg. Gen.m.b.H. 6870 BEZAU
  • · Siemens Building Technologies GmbH & Co OHG 6901 BREGENZ
  • · Globus Travel Services SA 6916 GRANCIA
  • · Burgenländ. Landesjagdverband 7000 EISENSTADT
  • · Landesschulrat für Burgenland 7000 EISENSTADT
  • · Gemeindeamt Großhöflein 7051 GROSSHÖFLEIN
  • · J&S Präsentationstechnik 7121 WEIDEN/SEE
  • · Stadtgemeindeamt Frauenkirchen 7132 FRAUENKIRCHEN
  • · Bezirksfeuerwehrkommando Mattersburg 7210 MATTERSBURG
  • · Bezirksfeuerwehrkommando Oberpullendorf 7350 OBERPULLENDORF
  • · OSG Oberwarter Bau- und Siedlungsgenossenschaft 7400 OBERWART
  • · HBLA für wirtschaftliche Berufe, Tourismus 7400 OBERWART
  • · Gemeindeamt Lockenhaus 7442 LOCKENHAUS
  • · Marktgemeindeamt Ollersdorf 7533 OLLERSDORF
  • · Gemeindeamt Olbendorf 7534 OLBENDORF
  • · Gemeindeamt Rauchwart 7535 ST. MICHAEL BGLD.
  • · Gemeindeamt Kukmirn 7543 KUKMIRN
  • · Gemeindeamt Eltendorf 7562 ELTENDORF
  • · Steiermärkische Krankenanstalten GesmbH 8053 GRAZ
  • · Siemens AG Österreich Ber. Building Technologies 8054 GRAZ
  • · Team Styria Werkstätten GmbH 8055 GRAZ
  • · Computer Process Automations GmbH 8055 GRAZ
  • · Gemeindeamt Gössendorf 8071 GÖSSENDORF
  • · Raiffeisenbank St. Bartholomä 8113 ST. BARTHOLOMÄ
  • · Musikzentrum Dexer 8160 WEIZ
  • · Höhere Technische, Bundeslehranstalt Weiz 8160 WEIZ
  • · Steirerfrucht BetriebsgesmbH & Co KG 8181 ST. RUPRECHT/RAAB
  • · Gemeindeamt Labuch 8200 GLEISDORF
  • · Raiffeisenbank Pöllau 8225 PÖLLAU
  • · Raiffeisenbank Ilz 8262 ILZ
  • · Raiffeisenbank Fürstenfeld 8280 FÜRSTENFELD
  • · Gemeinde Loipersdorf bei Fürstenfeld 8282 LOIPERSDORF/FF
  • · Gemeindeamt Oberdorf am Hochegg 8324 KIRCHBERG/RAAB
  • · Gemeindeamt Mühldorf 8330 MÜHLDORF
  • · Fachschule für Land- und Ernährungswirtschaft 8350 FEHRING
  • · Gemeindeamt Hohenbrugg-Weinberg 8350 HOHENBRUGG
  • · Gemeinde Weichselbaum 8382 MARIA BILD
  • · Gemeindeamt Mogersdorf 8382 MOGERSDORF
  • · Landesfeuerwehrkommando Steiermark 8403 LEBRING
  • · Raiffeisenbank Mureck eGen. 8480 MURECK
  • · Bezirkshauptmannschaft Bad Radkersburg 8490 BAD RADKERSBURG
  • · Marktgemeindeamt Groß St. Florian 8522 GROSS ST. FLORIAN
  • · Marktgemeinde Wies 8551 WIES
  • · Gemeindeamt St. Johann-Köppling 8565 ST.JOHANN/HOHENB.
  • · Stadtgemeinde Kapfenberg, Kulturzentrum/Galerie 8605 KAPFENBERG
  • · Stadtamt Kindberg 8650 KINDBERG
  • · Gemeindeamt St. Stefan ob Leoben 8713 ST. STEFAN/LEOBEN
  • · Marktgemeindeamt Kalwang 8775 KALWANG
  • · MACO Vermögensverwaltung GmbH 8784 TRIEBEN
  • · Raiffeisenbank Leoben-Bruck, Bankstelle Trofaiach 8793 TROFAIACH
  • · Murauer Stadtwerke Ges m.b.H. 8850 MURAU
  • · Landesgenossenschaft Ennstal reg. Gen.m.b.H 8950 STAINACH
  • · Bundesanst. F. alpenländische Landwirt. Gumpenstein 8952 ALTIRDNING
  • · Gemeindeamt St. Martin, Immobilien KEG 8954 ST.MARTIN/GRIM.
  • · Landwirtschaftliche Fachschule, Gröbming 8962 GRÖBMING
  • · Kärntner Heimatdienst 9020 KLAGENFURT
  • · Amt der Kärntner Landesregierung 9020 KLAGENFURT
  • · Gemeindeamt Maria Wörth 9081 REIFNITZ
  • · Raiffeisenbank Keutschach-Maria Wörth 9081 REIFNITZ
  • · Verbund Austrian Hydro Power AG, Werksgruppe Drau 9181 FEISTRITZ/ROSENT.
  • · Ö Wasserrettung Landesverband Kärnten 9220 VELDEN
  • · Gemeindeamt St.Georgen im Lavanttal 9423 ST. GEORGEN
  • · Raiffeisenbank Oberes Lavanttal 9462 BAD ST. LEONHARD
  • · Marktgemeindeamt Arnoldstein 9601 ARNOLDSTEIN
  • · Hasslacher Drauland Holzindustrie GmbH 9751 SACHSENBURG
  • · Raiffeisenbank Oberdrauburg reg.Gen.m.b.H. 9781 OBERDRAUBURG
  • · asut technoteam gmbh 9800 SPITTAL/DRAU
  • · Raiffeisenbank Oberes Mölltal reg.Gen.m.b.H. 9841 WINKLERN
  • · Bezirkshauptmannschaft Lienz 9900 LIEN
  • Sächsisches Staatsministerium für Wirtschaft und Arbeit 01008 Dresden 11/96 
  • Dresdner Bank AG 01067 Dresden 06/92
  • Dresdner Verkehrsbetriebe AG 01067 Dresden 12/10
  • Landeshauptstadt Dreden 01067 Dresden 12/04
  • DRK Landesverband Sachsen 01069 Dresden 12/94
  • Sächsisches Staatsministerium des Innern 01095 Dresden 11/05
  • Sächsisches Staatsministerium für Finanzen 01097 Dresden 05/95
  • Sächsisches Staatsministerium für Justiz 01097 Dresden 04/01
  • Sächsisches Staatsministerium für Umwelt und Landwirtscha 01097 Dresden 05/95
  • Sächsisches Staatsministerium für Wissenschaft und Kunst 01097 Dresden 07/97
  • Kreissparkasse Dresden 01099 Dresden 10/94 Mitteldeutscher Rundfunk LFH Sachsen 01099 Dresden 04/07
  • PDS Landesverband 01127 Dresden 07/97
  • Die Bundesbeauftragte für die Unterlagen 01129 Dresden 03/07
  • 36. Mittelschule Dresden 01159 Dresden 09/09
  • Konsumgenossenschaft e.G. Dresden 01171 Dresden 02/96
  • Landesjagdverband Sachsen e.V. 01189 Dresden 07/08
  • DRK Kreisverband Dresden e.V. 01307 Dresden 03/04
  • Elblandkliniken Meißen GmbH & Co. KG 01445 Radebeul 07/08
  • Karosseriewerke Dresden GmbH 01454 Radeberg 08/06
  • Waldschänke Moritzburg 01468 Moritzburg 06/93
  • Gemeindeamt Weixdorf 01478 Weixdorf 06/92
  • Städtisches Gymnasium 01508 Riesa 12/05
  • Kreissparkasse Riesa-Großenhain 01558 Großenhain 09/96
  • Landratsamt Riesa-Großenhain 01587 Riesa 05/95
  • Gröditzer Stahlwerke GmbH 01609 Gröditz 12/95
  • Kreissparkasse Meißen 01651 Meißen 06/92
  • Elblandkliniken Meißen-Radebeul 01662 Meißen 10/04
  • Evang.-Luth. Pfarramt Frauenkirche 01662 Meißen 12/95
  • Stadtverwaltung Willsdruff 01723 Willsdruff 09/96
  • Klinik Bavaria Rehabilitations KG 01731 Kreischa 02/05
  • Seniorenheim Lindenhof 01737 Hartha 04/03
  • Landratsamt Dippoldiswalde 01744 Dippoldiswalde 09/03
  • Friedrich - Schiller – Gymnasium 01796 Pirna 11/02
  • Stadtverwaltung Neustadt 01841 Neustadt 07/94 01844 Hohwald 01/92
  • Stadtverwaltung 01844 Neustadt / Sachsen 04/94
  • Stadtverwaltung Hohnstein01848 Hohnstein 03/94
  • Sächsische Schweiz Klinik Sebnitz 01855 Sebnitz 01/11
  • BIRIA AG 01904 Neukirch 03/04
  • Sparkasse Westlausitz 01917 Kamenz 03/97
  • Bestattungshaus Kliesch 01968 Senftenberg 10/96
  • Kreissparkasse Bautzen 02625 Bautzen 01/92
  • Organisationsbüro Lucia Gnant 02625 Bautzen 03/10
  • Stadtverwaltung Bautzen 02625 Bautzen 08/00
  • Gemeindeverwaltung Obergurig 02692 Obergurig 12/02
  • Kath. Pfarramt 02727 Neugersdorf 11/94
  • Kreissparkasse Löbau-Zittau 02763 Zittau 06/97
  • KiEZ Qerxenland 02782 Seifhennersdorf 03/07
  • Stadtverwaltung 02899 Ostritz 11/94
  • Gemeindeverwaltung Spreetal 02979 Burgneudorf 05/96
  • Spree Gas GmbH 03044 Cottbus 11/98
  • ESSAG Energieversorgung 03046 Cottbus 12/96
  • LR Medienverlag GmbH 03050 Cottbus 03/98
  • Gemeindeverwaltung 03058 Kiekebusch 08/05
  • :Bestattungshaus Schode 03172 Guben 09/96
  • Falken GmbH 03185 Peitz 10/99
  • VEAG Vereinigte Energiewerke AG 03185 Peitz 04/97
  • Entwicklungsgesellschaft Energiepark Lausitz 03238 Massen 11/95
  • KWL-Kommunale Wasserwerke Leipzig GmbH 04103 Leipzig 03/09 Pablo -
    Neruda – Schule  04103 Leipzig 12/02
  • Universitätsklinikum 04103 Leipzig 03/06
  • Bundesamt für Kartographie und Geodäsie 04105 Leipzig 06/03
  • Evangelisches Schulzentrum 04107 Leipzig 11/01
  • Hochschule für Grafik und Buchkunst 04107 Leipzig 12/08
  • Deutsche Apotheker u. Ärztebank eG 04109 Leipzig 10/09
  • Novotel Stadt Leipzig 04109 Leipzig 02/96
  • Stadt- u. Kreissparkasse Leipzig 04109 Leipzig 11/92
  • Stadtgeschichtliches Museum 04109 Leipzig 02/10
  • Mike Taouil 04249 Leipzig 06/04
  • Staatsbetrieb SIB 04275 Leipzig 10/02
  • Hochschule für Technik, Kultur und Wirtschaft 04277 Leipzig 11/96
  • Kreissparkasse Bitterfeld 04400 Bitterfeld 06/92
  • Gemeindeverwaltung Großlehna 04420 Großlehna 07/05
  • Kühne + Nagel (AG & Co.) KG 04420 Markranstädt 03/07
  • Stadtverwaltung Zwenkau 04442 Zwenkau 05/93
  • Gemeinde Neukyhna 04509 Kyhna 02/95
  • Schloßdirektion Altenburg 04600 Altenburg 04/98
  • Sparkasse Altenburger Land 04600 Altenburg 05/99
  • Stadtverwaltung Altenburg 04600 Altenburg 08/93
  • Stadtverwaltung 04610 Meuselwitz 04/93
  • Pflegeheim Lucka GmbH 04613 Lucka 01/04
  • TELBA Telekommunikation GmbH 04626 Löblichau 10/02
  • DRK-Wohnstätte 04655 Kohren-Sahlis 05/00
  • Maschinen- u. Anlagebau Grimma GmbH 04668 Grimma 06/95
  • Obstland Dürrweitzschen AG 04668 Dürrweitzschen 07/95
  • Sparkasse Muldental 04668 Grimma 11/96
  • Diakoniewerk Zschadraß gGmbH 04680 Zschadraß 04/04
  • Ländliches Leben e.V. 04680 Zschadraß 01/07
  • Ev.-Luth. Pfarramt Leisnig 04703 Leisnig 05/94
  • Döbelner Wohnungsbau- und Verwaltungsgesellschaft  04720 Döbeln 07/95
  • Stadt Döbeln 04720 Döbeln 05/94
  • Muldental Kreissportbund e. V. 04808 Wurzen 05/01
  • Fachklinikum Brandis 04821 Brandis 03/99
  • Gemeindeverwaltung Mockrehna 04838 Mockrehna 03/03
  • Stadtverwaltung Bad Düben 04849 Bad Düben 11/98
  • Landratsamt Torgau 04860 Torgau 06/93
  • Stadtverwaltung Schildau 04889 Schildau 04/02
  • Reiss Büromöbel 04924 Bad Liebenwerda 11/94
  • Volksbank Halle / Saalkreis e.G. 06108 Halle 06/97
  • Evangelisches Diakoniewerk Halle 06114 Halle 04/92
  • Thomas - Müntzer – Gymnasium 06114 Halle 11/02
  • Schweißtechnische Lehr- u. Versuchsanstalt GmbH 06118 Halle / Saale 09/93
  • Gemeinde Nauendorf 06193 Nauendorf 09/02
  • Landkreis Merseburg / Querfurt 06217 Merseburg 04/98
  • Stadtverwaltung Querfurt 06268 Querfurt 05/94
  • Kreisverwaltung Köthen 06366 Köthen 09/96
  • Pilkington Automotive Deuschl. GmbH 06385 Aken 06/03
  • RHI - Refractories Didier Werke AG 06385 Aken 04/02
  • Kreissparkasse Bernburg 06406 Bernburg 05/02
  • Salus gGmbH 06406 Bernburg 11/03
  • Sparkasse Elbe-Saale 06406 Bernburg 12/95
  • Gemeinde Domnitz 06420 Domnitz 05/05
  • Stadtverwaltung Aschersleben 06449 Aschersleben 02/96
  • Alten- und Pflegezentrum "Am Kleers" 06484 Quedlinburg 12/08
  • Landeskrankenhaus Ballenstedt06493 Ballenstedt 01/93
  • Gemeindeverwaltung 06507 Bad Suderode 12/05
  • Hotel Residence Frankenburg 06567 Bad Frankenhausen 04/95
  • Stadtverwaltung Bad Frankenhausen 06567 Bad Frankenhausen 02/00
  • Klosterschule Staatl.Gymnasium 06571 Roßleben 01/00
  • Mannesmann Demag GmbH 06571 Wiehe 05/97
  • Stadtverwaltung 06571 Roßleben 09/04
  • Domgymnasium 06618 Naumburg 11/07
  • Landratsamt Burgenlandkreis 06618 Naumburg 10/95
  • Diakoniestiftung Lazarus 06628 Bad Kösen 12/05
  • Medinet AG Burgenlandklinik 06628 Bad Kösen 07/07
  • Alten- und Pflegeheim St. Laurentius 06667 Weißenfels 04/01
  • Gemeindeverwaltung 06667 Prittitz 08/06
  • Gemeindeverwaltung Granschütz 06679 Granschütz 01/92
  • Stadtverwaltung Teuchener Land 06682 Teuchern 01/92
  • Jugenddorf Christophorusschule 06722 Droyßig 11/96
  • Kursana Seniorenzentrum Bitterfeld 06749 Bitterfeld 09/03
  • Städtisches Kulturhaus 06766 Wolfen 08/98
  • Stadverwaltung Wolfen-Thalheim 06766 Wolfen 06/92:
  • Sparkasse Anhalt-Ost 06773 Gräfenhainichen 06/92
  • Edna International GmbH 06796 Brehna 09/04
  • Trauerredner Rennert 06804 Muldenstein 01/96
  • Städtisches Klinikum Dessau 06847 Dessau 09/97
  • Klinik Bosse 06886 Lutherstadt Wittenberg 04/08
  • Senioren- und Pflegezentrum 06886 Lutherstadt 12/03
  • Tagungs - und Beherbergungszentrum 06895 Kropstädt 10/02
  • Kath. Pfarramt 06905 Bad Schmiedeberg 11/93:
  • Parkhotel 06909 Pretzsch / Elbe 05/93
  • Stadtverwaltung Jessen 06917 Jessen 09/94
  • Verwaltungsgemeinschaft Heideck – Prettin 06922 Prettin 02/96
  • Diakoniestiftung Weimar Bad Lobenstein gGmbH07318 Saalfeld 05/08
  • Landratsamt Saalfeld-Rudolstadt07318 Saalfeld 04/94
  • Stadtverwaltung Saalfeld07318 Saalfeld 11/00
  • Thüringen Klinik gGmbH "Georgius Agricola"07318 Saalfeld 07/03
  • Seniorenzentrum Bocksberg GmbH07330 Probstzella 03/04
  • Bildungszentrum Saalfeld GmbH07333 Unterwellenborn 10/95
  • VEAG Vereinigte Energiewerke AG07338 Hohenwarte 06/97
  • Pößnecker Werkstätten gGmbH07381 Pößneck 06/10
  • Stadtverwaltung Pößneck07381 Pößneck 11/97
  • Stadtverwaltung Rudolstadt07407 Rudolstadt 12/93
  • PDS Stadtvorstand07545 Gera 05/04
  • Stadt- u. Kreissparkasse Gera07545 Gera 12/91
  • ASB Seniorenheim07546 Gera 11/00
  • Berufsakademie Gera07546 Gera 12/08
  • Gemeindeverwaltung07646 Waldeck 04/05
  • Deutsches Patent- und Markenamt07743 Jena 05/07
  • Hotel Schwarzer Bär07743 Jena 12/02
  • Thüringer Landesanstalt f. Landwirtschaft07743 Jena 09/98
  • Fachhochschule Jena07745 Jena 07/10
  • Niersberger Elektro GmbH07745 Jena 10/93
  • Staatliches Gymnasium "Adolf-Reichwein"07749 Jena 11/06
  • Stadtverwaltung Neustadt07801 Neustadt 05/96
  • Stadtverwaltung Triebes07950 Triebes 08/94
  • Staatl. Grundschulen07958 Hohenleuben 04/99
  • Stadverwaltung Zwickau08056 Zwickau 06/93
  • Westsächsische Hochschule Zwickau08056 Zwickau 03/01
  • Sandbergschule08112 Wilkau-Haßlau 11/03
  • Paracelsus - Klinik Schöneck08261 Schöneck 12/05
  • Klinikum Aue08280 Aue 01/92
  • Kreissparkasse Aue Schwarzenberg08280 Aue 04/95
  • Hotel Am Bühl08309 Eibenstock 07/97
  • Gemeindeverwaltung Bermsgrün08340 Bermsgrün 02/93
  • Landeskreiskrankenhaus Erlabrunn08349 Erlabrunn 04/96
  • Stadtverwaltung Johanngeorgenstadt08349 Johanngeorgenstadt 03/93
  • VEAG Pumpspeicherwerk08352 Markersbach 06/99
  • Landratsamt Zwickauer Land08412 Werdau 10/98
  • Gemeindeverwaltung Fraureuth08427 Fraureuth 06/96
  • Firma Zoom08525 Plauen 12/94
  • Vogtlandklinik Plauen GmbH08529 Plauen 11/96
  • Stadtsparkasse Chemnitz09111 Chemnitz 04/92
  • VdK Landesverband Sachsen e.V.09111 Chemnitz 07/06
  • Heim gGmbH für med. Betreuung09114 Chemnitz 10/03
  • Klinikum Chemnitz09116 Chemnitz 07/00
  • Wismut GmbH09117 Chemnitz 11/95
  • Studentenwerk Chemnitz - Zwickau09126 Chemnitz 04/01
  • Gemeindeverwaltung Neukirchen09221 Neukirchen 06/93
  • Gemeindeamt Mühlau09241 Mühlau 07/95
  • Grundschule09306 Wechselburg 11/08
  • Stadtverwaltung Lichtenstein09350 Lichtenstein 02/96
  • Kreiskrankenhaus Mittleres Erzgebirge09405 Zschopau 04/09
  • Sparkasse Mittleres Erzgebirge09405 Zschopau 08/01
  • Gemeindeverwaltung Gelenau09423 Gelenau 08/97
  • Hotel Karlsbad09484 Kurort Oberwiesenthal 01/96
  • Landratsamt Mittlerer Erzgebirgskreis09496 Marienberg 12/93
  • Gemeindeverwaltung09548 Deutschneudorf 05/01
  • Altenpflegeheim Flöha09557 Flöhe 02/08
  • Firma Wacker Siltronic AG09599 Freiberg 09/97
  • Kreiskrankenhaus Freiberg09599 Freiberg 04/92:
  • Gemeindeverwaltung Weißenborn09600 Weißenborn 01/10
  • Bestattungshaus Fam. Lehnerer09648 Mittweida 10/96
  • Bundespräsidialamt10010 Berlin 01/00
  • Bundesministerium der Justiz10117 Berlin 12/04
  • Hochschule für Musik Hanns Eisler10117 Berlin 07/04
  • Maritim pro Arte Hotel10117 Berlin 06/01:
  • Maritim-Grand Hotel10117 Berlin 04/92
  • Forum Hotel Berlin10178 Berlin 10/94
  • Kommunales Bildungswerk e.V. Berlin10247 Berlin 02/03
  • Rainer Luhn10247 Berlin 09/08
  • Krankenhaus im Friedrichshain10249 Berlin 04/99
  • Tierparkhotel Berlin10319 Berlin 02/96
  • Ev. Krankenhaus Königin Elisabeth10365 Berlin 09/03
  • Grundschule am Planetarium10405 Berlin 06/10
  • FIDUCIA GENO Datenservice GmbH10407 Berlin 06/01
  • Sorat-Hotel Spree-Bogen10559 Berlin 01/96
  • Bezirksamt Charlottenburg - Wilmersdorf10585 Berlin 06/02
  • Caritas Altenhilfe GmbH10587 Berlin Charlottenburg 11/07
  • Hochschule der Künste Berlin10587 Berlin 01/02
  • Loschmidt - Oberschule10587 Berlin 06/05
  • Seniorenheim Bernhard-Lichtenberg-Haus10587 Berlin 12/09
  • Bundesamt für Bauwesen10623 Berlin 12/98
  • Deutsch Apoheker und Ärztebank eG10627 Berlin 02/08
  • Bundesversicherungsanstalt für Angestellte10709 Berlin 03/04
  • Bundesversicherungsanstalt für Angestellte10709 Berlin 07/02
  • Berliner Wasserbetriebe10713 Berlin 05/94
  • Caritas Altenhilfe gGmbH10715 Berlin 11/05
  • Commerzbank AG - Filiale Berlin -10783 Berlin 07/00
  • Elisabeth Klinik10785 Berlin 03/07
  • Feuersozietät Berlin Brandenburg10785 Berlin 11/07
  • Feuersozietät Berlin Brandenburg10785 Berlin 11/07
  • Hotel Berlin10785 Berlin 02/92
  • Fachhochschule für Wirtschaft10825 Berlin 02/03
  • Berliner Verkehrsbetriebe10963 Berlin 08/96
  • Landesverband der Vertriebenen e.V.10963 Berlin 11/05
  • Relexa Hotel Stuttgarter Hof 10963 Berlin 09/08
  • Oberstufenzentrum Logistik, Touristik, Immobilien, Steuer10965 Berlin 11/08
  • Gemeinnützige Siedlungs- und Wohnungsbaugesellschaft10969 Berlin 02/95
  • Haus des älteren Bürgers gGmbH12053 Berlin 02/05
  • Wilhelm Reuss GmbH & Co. KG12057 Berlin 11/06
  • MSA Auer GmbH12059 Berlin 09/04
  • Wenckebach Krankenhaus12099 Berlin 01/98
  • OPEL GmbH12103 Berlin 11/05
  • TÜV Berlin-Brandenburg12103 Berlin 05/97
  • Wohnstift Otto Dibelius12107 Berlin 12/01
  • Vivantes Netzwerk f. Gesundheit GmbH12157 Berlin 10/08
  • PSD Bank Berlin Brandenburg eG12159 Berlin 09/03
  • Bundesanstalt für Materialforschung12203 Berlin 03/08
  • Bundesanstalt für Materialforschung12205 Berlin 08/04
  • Johanniterheime Berlin GmbH12205 Berlin 07/00
  • ESD Pflegeeinrichtungen GmbH12207 Berlin 12/01
  • Grün Berlin Park und Garten GmbH12349 Berlin 10/04
  • Lise-Meitner-Schule12351 Berlin 11/03
  • B. F. C. Germania 188812355 Berlin 07/04
  • Volkssolidarität Landesverband Berlin e.V.12437 Berlin 09/03
  • Anne - Frank - Gymnasium12524 Berlin 02/98
  • Seniorenresidenz Großziethen GbR 12529 Schönefeld 07/10
  • DRK Krankenhaus GmbH 12557 Berlin - Köpenick 09/00
  • Pflegewohnzentrum Kauldorf-Nord gGmbH 12619 Berlin 06/05
  • Dahlmann Schule 12683 Berlin 11/98
  • Senioren in Berlin gGmbH 12683 Berlin 07/04
  • Pflegeheim Hohenschönhausen 13055 Berlin 12/06
  • Telekom Zentrale 13089 Berlin 05/98
  • Klinikum Berlin Buch 13125 Berlin 02/95
  • STADLER Pankow GmbH 13158 Berlin 05/03
  • Evangelische Schule Frohnau 13465 Berlin 02/98
  • Domenikus – Krankenhaus 13467 Berlin 06/02
  • GEWOB AG 13507 Berlin 05/05
  • Oculentis GmbH 13507 Berlin 10/08
  • Humboldt-Oberschule 13509 Berlin 12/08
  • Bezirksbürgermeisteramt Berlin 13578 Berlin 09/99
  • Seniorenwohnhaus 13585 Berlin 11/02
  • Evangelisches Johannesstift Berlin 13587 Berlin 04/99
  • CDU Berlin Spandau 13597 Berlin 06/99
  • Touro College Berlin 14055 Berlin 08/08
  • Kamillusheim Seniorenheim der Caritas 14059 Berlin 05/03
  • Deutscher Entwicklungsdienst 14089 Berlin 10/94
  • Hahn - Meitner – Institut 14109 Berlin 05/00
  • Sozialpädagogisches Fortbildungsinstitut 14109 Berlin 12/08
  • Evangelisches Krankenhaus Hubertus 14129 Berlin 01/05
  • Werner-von-Siemens-Gymnasium 14129 Berlin 06/09
  • Umweltbundesamt 14193 Berlin 11/03
  • Biologische Bundesanstalt für Land- u. Forstwirtschaft 14195 Berlin 12/01
  • Klinikum Ernst von Bergmann 14467 Potsdam 10/01
  • Ministerium des Inneren des Landes Brandenburg 14467 Potsdam 11/94
  • Oberstufenzentrum Potsdam 14467 Potsdam 12/02
  • Oberstufenzentrum I 14469 Potsdam 04/03
  • Universität Potsdam 14469 Potsdam 09/06
  • Steigenberger Hotel Sanssouci 14471 Potsdam 04/10
  • Hoffbauer gGmbH 14473 Potsdam 09/09
  • Fraunhofer Institut für Biomedizinische Technik IBMT 14476 Potsdam-Golm 10/09
  • Ministerium der Finanzen 14480 Potsdam 12/93
  • Hoteltow 14513 Teltow 03/05
  • Herbstreith & Fox GmbH 14542 Werder (Havel) 06/06
  • Heimvolksschule am Seddiner See 14554 Seddiner See 07/03
  • Stadtverwaltung Falkensee 14612 Falkensee 03/95
  • Oberstufenzentrum "Alfred Flakowski" 14770 Brandenburg an der Havel 11/05
  • Städtisches Klinikum Brandenburg 14770 Brandenburg 02/02
  • Stadtverwaltung Brandenburg 14776 Brandenburg 07/99
  • Truppenübungsplatz Lehnin 14797 Lehnin 02/03:
  • Landratsamt Potsdam – Mittelmark 14806 Belzig 12/95
  • Amt Brück 14822 Brück 04/97
  • Amt Treuenbrietzen 14929 Treuenbrietzen 04/99
  • Fahrschul-Service BRB GmbH 14943 Luckenwalde 02/04
  • Katholische Pfarramt St. Josef 14943 Luckenwalde 12/09
  • Stadtverwaltung Luckenwalde 14943 Luckenwalde 08/00
  • Marie - Curie – Gymnasium 14974 Ludwigsfelde 01/06
  • Stadtverwaltung Ludwigsfelde 14974 Ludwigsfelde 10/96
  • Oberstufenzentrum Märkisch – Oberland 15344 Strausberg 12/02
  • Sparkasse Märkisch-Oderland 15344 Strausberg 08/92
  • Katharina - von – Bora 15517 Fürstenwalde 03/07
  • Oberstufenzentrum Palmnicken 15517 Fürstenwalde 06/06
  • Senioren Wohn - und Pflegeheim 15566 Schönaiche 10/02
  • Translogistik Waltersdorf 15732 Waltersdorf 10/02
  • Seniorenheim Wildau GmbH 15745 Wildau 01/01
  • Fontane – Klinik 15749 Mittenwalde - Motzen 05/07
  • Flughafen Berlin Schönefeld GmbH 15831 Diepensee 10/93
  • Landkreis Oder – Spree 15864 Beeskow 05/05
  • Krankenhaus Eisenhüttenstadt 15890 Eisenhüttenstadt 02/98
  • Stadtverwaltung Eisenhüttenstadt 15890 Eisenhüttenstadt 08/96
  • St. Florian – Stift 15898 Neuzelle 03/02
  • Kreisverwaltung Dahme – Spreewald 15907 Lübben 09/98
  • Stadt Lübben 15907 Lübben 12/93
  • Haus des Gastes der Gemeinde 15913 Schwielochsee OT Goyatz 04/05
  • Evangelisches Pfarramt Langengrassau 15926 Heideblick / Langengrassau 03/09
  • Stadtverwaltung Angermünde 16278 Angermünde 11/92
  • Förderschule für Geistigbehinderte 16303 Schwedt 09/01
  • Oranienburger Pharmawerk GmbH 16515 Oranienburg 11/96
  • Seniorenzentrum "Am Wasserturm" 16540 Hohen Neuendorf 01/05
  • Stadt Kremmen 16766 Kremmen 04/05
  • Gemeindeverwaltung Leegebruch 16767 Leegebruch 09/98
  • Stadtverwaltung Neuruppin 16816 Neuruppin 11/03
  • Amt Neustadt (Dosse)  16845 Neustadt (Dosse) 12/02
  • Gesamtschule Pritzwalk 16928 Pritzwalk 11/01
  • Amt Putlitz – Berge 16949 Putlitz 05/01
  • Fachhochschule Neubrandenburg 17033 Neubrandenburg 10/98
  • Kranich-Schule 17034 Neubrandenburg 11/03
  • quick media EDV-Zubehör-Vertriebs GmbH 17034 Neubrandenburg 08/98
  • Neue Friedländer Gesamtschule 17098 Friedland 11/10
  • Kreissparkasse Demmin 17109 Demmin 07/01
  • Fritz - Greve – Gymnasium 17139 Malchin 11/06
  • Pestalozzi-Grundschule Malchin 17139 Malchin 05/10
  • Raiffeisenbank eG 17139 Malchin 04/04
  • Stadtverwaltung Malchin 17139 Malchin 11/04
  • Klinik Malchower See GmbH 17213 Malchow 08/08
  • Sparkasse Mecklenburg – Strelitz 17235 Neustrelitz 05/97
  • Landkreis Uckermark 17291 Prenzlau 12/96
  • Asklepios Klinik Pasewalk 17309 Pasewalk 11/95
  • Stadtverwaltung Pasewalk 17309 Pasewalk 08/01
  • Christophorus Diakoniewerk GmbH 17373 Ueckermünde 04/99
  • Johann - Christoph - Adelung Schule 17392 Spantekow 11/02
  • Stadtverwaltung Wolgast 17438 Wolgast 07/97
  • Stadtverwaltung Gützkow 17506 Gützkow 03/98
  • Kreisverband der PDS 18055 Rostock 02/97
  • AWO Sozialdienst Rostock gGmbH Seniorenzentrum Stadtw 18059 Rostock 03/03
  • Erasmus-Gymnasium 18107 Rostock 01/05
  • Gemeindeverwaltung 18181 Graal - Müritz 03/98
  • Forschungsinstitut für Biologie 18196 Dummersdorf 12/97
  • Ev. Kirchengemeinde 18209 Steffenshagen 06/96
  • Landkreis Bad Doberan 18209 Bad Doberan 06/97
  • Kunsthalle Kühlungsborn 18225 Kühlungsborn 05/97
  • Fachhochschule für öffentliche Verwaltung 18273 Güstrow 10/05
  • Amt Marlow 18337 Marlow 12/97
  • Kunstkaten Ahrenshoop 18347 Ahrenshoop 04/09
  • Regionale Schule mit Grundschule Zingst 18374 Seeheilbad Zingst 07/09
  • Landratsamt Bergen 18528 Bergen 12/95
  • Volksbank Rügen 18528 Rügen 11/92
  • Cliff - Hotel Rügen und Seebrücke Sellin 18586 Ostseebad Sellin 07/05
  • Innenministerium Mecklenburg – Vorpommern 19048 Schwerin 11/91
  • IHK zu Schwerin 19053 Schwerin 11/00
  • PDS Landesverband 19053 Schwerin 10/93
  • Bündnis 90 Die Grünen 19055 Schwerin 02/01
  • Seniorenhaus Schelfwerder 19055 Schwerin 01/04:
  • SPD Landesverband 19059 Schwerin 03/94
  • Klinik Leezen 19067 Leezen 06/03
  • Kursana Seniorenzentrum 19073 Stralendorf 08/04
  • GHD – Logistikzentrum  19264 Zarrentin 02/95
  • Krankenhaus Stift Bethlehem 19288 Ludwigslust 11/00
  • Stadtverwaltung Grabow 19300 Grabow 02/98
  • Stadtverwaltung Wittenberge 19322 Wittenberge 12/96
  • Heimatverein der Gemeinde Pirow e.V. 19348 Pirow 04/10
  • Landkreis Prignitz 19348 Perleburg 07/99
  • Stadtverwaltung Parchim 19370 Parchim 11/00
  • Commerzbank AG Filiale Hamburg 20095 Hamburg 07/98
  • Mobil Erdgas - Erdöl GmbH 20095 Hamburg 04/92
  • UBS Schröder Münchmeier Hengst AG 20095 Hamburg 07/00
  • Universal Musik 20095 Hamburg 11/92
  • Kravag – Versicherungen 20097 Hamburg 05/02
  • National Starch & Chemical GmbH 20097 Hamburg 09/06
  • Volksfürsorge Deutsche LV AG 20099 Hamburg 09/92
  • Ammirati Puris Lintas 20148 Hamburg 05/96
  • Marie - Beschütz – Schule 20251 Hamburg 06/07
  • Baiersdorf AG 20253 Hamburg 06/96
  • Dresdner Bank AG 20354 Hamburg 03/96
  • Rudolf-Ross-Gesamtschule 20355 Hamburg 05/10
  • Jerusalem – Krankenhaus 20357 Hamburg 11/02
  • Spiegel – Verlag 20457 Hamburg 02/02
  • Vereins- und Westbank 20457 Hamburg 12/90
  • Germanischer Lloyd 20459 Hamburg 11/94
  • Fachhochschule für öffentliche Verwaltung 20535 Hamburg 06/10
  • Hamburger Wasserwerke 20539 Hamburg 08/02
  • Allgemeines Krankenhaus Bergedorf 21029 Hamburg 03/95
  • Hansa – Gymnasium 21029 Hamburg 11/01
  • Luisen Gymnasium Bergedorf 21029 Hamburg 01/99
  • Wilhelm - Leuschner – Seniorenzentrum 21031 Hamburg 04/04
  • Berufsgenossenschaftliches Unfallkrankenhaus 21033 Hamburg 03/93
  • Kreissparkasse Harburg 21073 Hamburg 12/95
  • Räder – Vogel 21109 Hamburg 07/05
  • Aldi GmbH & Co.KG 21220 Seevetal 06/08
  • Krankenhaus Ginsterhof 21224 Rosengarten 10/08
  • Babcock Textilmaschinen 21225 Seevetal 04/91
  • Grundschule Trelde 21244 Buchholz - Nordheide 11/00
  • Gymnasium am Kattenberge 21244 Buchholz 05/05
  • Alten und Pflegeheim Heidehaus GmbH & Co. KG 21266 Jesteburg 05/02
  • Hollenstedter Hof 21279 Hollenstedt 11/91
  • Hohls Auktionshaus 21335 Lüneburg 10/00
  • Seminaris Hotel 21335 Lüneburg 06/01
  • Sparkasse Lüneburg 21335 Lüneburg 11/01
  • Volksbank Lüneburg eG 21335 Lüneburg 06/97
  • Kloster Lüne 21337 Lüneburg 03/08
  • Nestle Deutschland AG 21337 Lüneburg 11/02
  • Deutsches Rotes Kreuz 21339 Lüneburg 11/10
  • Gemeinde Adendorf 21365 Adendorf 10/09
  • Samtgemeinde Scharnebeck 21379 Scharnebeck 04/07
  • Seniorenpflegeheim 21379 Rullstorf 10/00
  • Samtgemeinde Ostheide 21397 Barendorf 12/95
  • Gymnasium Winsen 21423 Winsen 05/03
  • Volksbank Nordheide eG 21423 Winsen 12/90
  • Landfrauenverein 21439 Marxen 02/01
  • Gemeinde Toppenstedt 21442 Toppenstedt 07/09
  • Stadt Schwarzenbek 21493 Schwarzenbek 11/06
  • Schleswig-Holsteinische Universitätsgesellschaft Sektion Glin 21509 Glinde 03/11
  • Stadtverwaltung 21509 Glinde 03/93
  • Gemeinde Aumühle 21521 Aumühle 04/06
  • Gemeinde Dassendorf 21521 Dassendorf 02/96
  • Altländer Sparkasse Jork 21635 Jork 08/93
  • Geestlandschule Fredenbeck OS - HS – RS 21717 Fredenbeck 11/02
  • Samtgemeinde Lühe 21720 Steinkirchen 03/00
  • Realschule Kehdingen 21729 Freiburg 09/04
  • Hadler Volksbank eG 21745 Hemmoor 11/91
  • Samtgemeinde Fredenbeck 21817 Fredenbeck 09/91
  • PSD Bank Hamburg 22041 Hamburg 06/97
  • Volksbank Hamburg Ost-West eG 22041 Hamburg 07/94
  • Asklepios Klinik Wandsbek 22043 Hamburg 04/98
  • Universität der Bundeswehr Hamburg 22043 Hamburg 04/97
  • Sander Fachkongress Organisation 22089 Hamburg 09/91
  • Stiftung das Rauhe Haus 22111 Hamburg 05/02
  • Gymnasium Oldenfelde 22143 Hamburg 04/99
  • Realschule Oldenfelde 22143 Hamburg 01/00
  • Grundschule Karlshöhe 22175 Hamburg 01/06
  • Postbank Hamburg 22297 Hamburg 12/01
  • Staatliche Handelsschule 22297 Hamburg 11/04
  • Baugenossenschaft Deutsches Heim Union 22299 Hamburg 02/99
  • Techniker Krankenkasse 22305 Hamburg 11/95
  • Asklepios Klinik Barmek 22307 Hamburg 01/08
  • Desitin Arzneimittel GmbH 22335 Hamburg 06/91
  • Schiffszimmerer – Genossenschaft 22337 Hamburg 03/92
  • Gymnasium Hummelsbüttel 22339 Hamburg 06/01
  • Grundschule Buckhorn 22359 Hamburg 10/07
  • Gymnasium Buckhorn 22359 Hamburg 10/01
  • Gesamtschule Niendorf 22455 Hamburg 11/03
  • Hotel Pension zum Zeppelin 22459 Hamburg 03/99
  • Bode Chemie GmbH + Co. 22525 Hamburg 11/98
  • Gymnasium Dörpsweg 22527 Hamburg 12/01
  • Seniorenzentrum Hagenbeckstraße 22527 Hamburg 12/04
  • MEGA Malereinkaufsgen. eG 22547 Hamburg 04/96
  • Grundschule Bornheide 22549 Hamburg 05/02
  • Bauverein der Elbgemeinden eG 22561 Hamburg 03/94
  • Ev. - Luth. Kirchengemeinde 22589 Hamburg 11/02
  • B.A.T. Zigarettenfabrik GmbH 22761 Hamburg 03/92
  • Euler Hermes Kreditversicherungs AG 22763 Hamburg 06/01
  • Gymnasium Allee – Altona 22765 Hamburg 10/97
  • CDU Ortsverband Norderstedt 22844 Norderstedt 02/99
  • Berufliche Schulen 22846 Norderstedt 05/03
  • Park Hotel Ahrensburg OHG 22926 Ahrensburg 04/07
  • Stadt Ahrensburg 22926 Ahrensburg 08/91
  • Alten- und Pflegeheim Fasanenhof 22941 Bargteheide 02/04
  • Spezialitäten - Restaurant Yachtzimmer 23552 Lübeck 10/94
  • Albert - Schweitzer – Schule 23566 Lübeck 04/03
  • Hotel Maritim GmbH 23570 Lübeck / Travemünde 08/91
  • Gymnasium am Mühlenberg 23611 Bad Schwartau 11/04
  • Stadt Bad Schwartau 23611 Bad Schwartau 10/06
  • Gemeinde Stockelsdorf 23617 Stockelsdorf 10/05
  • Gemeinschaftsschule Stockelsdorf 23617 Stockelsdorf 03/11
  • Gemeindeverwaltung Zarpen 23619 Zarpen 12/98
  • CURA Seniorencentrum Ahrensbök 23623 Ahrensbök 04/07
  • Kur- und Erholungsbetriebe Scharbeutz 23683 Scharbeutz 04/91
  • Carl-Maria-von-Weber Gymnasium 23701 Eutin 03/00
  • Krankenhaus Süsel – Middelburg 23701 Süsel - Middelburg 03/99
  • Volksbank Eutin eG 23701 Eutin 09/91
  • Friedrich-Hiller-Schule 23744 Schönwalde 09/03
  • Grund- und Hauptschule 23749 Grube 08/04
  • Fehmarnsche Volksbank Raiffeisenbank eG 23769 Burg auf Fehmarn 05/91
  • Kurverwaltung Ostseeheilbad 23774 Heiligenhafen 03/96
  • Kreissparkasse Segeberg 23795 Bad Segeberg 09/96
  • Realschule 23795 Bad Segeberg 01/08
  • Schleswag AG Kundenzentrum 23795 Bad Segeberg 01/95
  • Stadt Bad Segeberg 23795 Bad Segeberg 11/91
  • Der Magistrat der Stadt Wahlstedt 23812 Wahlstedt 06/92
  • Schleswag AG Betrieb Alt – Mölln 23881 Alt - Mölln 10/96
  • Kreissparkasse Ratzeburg 23909 Ratzeburg 01/96
  • Grund- und Hauptschule Berkenthin 23919 Berkenthin 11/04
  • Gemeindehaus Selmsdorf 23923 Selmsdorf 06/01
  • Raiffeisenbank eG 23936 Grevesmühlen 10/93
  • Amt Klützer Winkel 23948 Klütz 07/99
  • Rainer Oppor 23948 Warnkenhagen 12/07

 

in tisoče več

Vse informacije so brez jamstva,  tehnične spremembe so možne kadarkoli

ITEC AUDIO    Etbin Klemenčič s.p.  -    ROŠNJA 5E  -    2205 STARŠE    Tel.: 041 996 535    ID za DDV: SI87238551

Ker smo podjetje ki raziskuje, razvija ter proizvaja najdete na naši spletni strani samo naše standardne proizvode, za ozvočenje in/ali izdelke po želji nas prosim kontaktirajte:
Skupaj z vami bomo razvili koncept audio - video  opreme za vaše posebne aplikacije.    Pokličite na:041 996 535 ali pišite na   info@itec-audio.si
.

ITEC HOME BOTTOM

www.itec.si        info@itec.si     www.itec-audio.si      info@itec-audio.si          041 996 535   ITEC  ©     POGOJI UPORABE